O nas

Kompleks sportowo – rekreacyjny Szalowa Sport Arena położony jest w wyjątkowym miejscu na terenie północnej części Beskidu Niskiego, granicząc z Pogórzem Ciężkowickim, w miejscowości Szalowa. Ośrodek znajduje się w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, na terenie gminy Łużna, u stóp Maślanej Góry. To idealne miejsce na wypoczynek, z dala od miejskiego zgiełku. Oferujemy ośrodek sportowo – szkoleniowy wraz z obiektem hotelowo – rekreacyjnym z zapleczem gastronomicznym, szatniowym i odnowy biologicznej oraz pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim pod „balonem” i boiskiem naturalnym.

Szalowa Sport Arena organizuje jedne z najlepiej obsadzonych turniejów piłkarskich w Polsce. Turnieje te odbywają się nawet w zimie, dzięki temu, iż posiadamy największe w Polsce pełnowymiarowe boisko kryte halą pneumatyczną. Zajmujemy się również organizacją kursów i szkoleń dla trenerów z całej Polski, ale także dla osób nie związanych z piłką nożną. Prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, survivalu oraz szkolenia strzeleckie.

Priorytetowo traktujemy wysoką jakość oferowanych przez nas usług. W atrakcyjnych cenach tworzymy komfortowe warunki w miłej atmosferze, zarówno do wypoczynku jak i aktywnego spędzenia czasu. Ceniąc bliski kontakt z naszymi gośćmi zależy nam na stworzeniu im przyjaznej atmosfery czego dopełnieniem jest tradycyjna, domowa kuchnia. Istnieje możliwość dostosowania menu zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Restauracja jest ogólnodostępna, nie tylko dla gości hotelowych

Oferujemy 96 miejsc noclegowych w 2, 3 oraz 4 osobowych, klimatyzowanych pokojach o wysokim standardzie . Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem i telewizor. Mając na uwadze potrzeby sympatyków sportu, zapewniamy dostęp do najpopularniejszych telewizyjnych kanałów sportowych, w tym do programów kodowanych. W całym hotelu dostępna jest bezprzewodowa sieć WiFi.

Do dyspozycji Gości dostępna jest klimatyzowana sala konferencyjna przystosowana dla 70 osób. Wyposażona jest w sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu, idealnie sprawdzi się podczas organizacji konferencji, szkoleń i innych imprez okolicznościowych.

Szalowa Sport Arena zadbała również o odnowę biologiczną. Na terenie hotelu znajduje się gabinet masażu, sala fitness, sauna fińska oraz szatnie z natryskami. Ponadto budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość skorzystania z pralni hotelowej.

Atrakcje czekające na naszych Gości to między innymi: rowery KTM i tradycyjne, łucznictwo, zajęcia teambuildingowe, paintball, offroad 4×4, strzelnica oraz stoły do tenisa stołowego, piłkarzyki czy konsola PlayStation 4 na projektorze multimedialnym.