Turniej Niepodległości U-9 PLAN, WYNIKI, ZDJĘCIA

 Turniej Niepodległości U-9

kategoria:  Żak – 14 zespołów – turniej w formie ligi, każdy z każdym.

Sobota 1 grudzień 2018, Niedziela 2 grudzień 2018r.
Sobota kolejki 1-6 - każda drużyna zagra około 90 minut (mecze po 15 minut – 6 meczy).
Niedziela kolejki 7-14 - każda drużyna zagra około 105 minut (mecze po 15 minut – 7 meczy)

Mecze rozgrywać się będą na czterech BOISKOch równolegle o rozmiarach przeznaczonych dla kategorii żak. Miejsce hala pneumatyczna w Szalowa Sport Arena. Bramki 5x2. Czas gry 12 i 14 minut bez zmiany stron, mecze po 5 zawodników (4+1), piłka rozmiar 4 lekka.

Sobota 01.12.2018r. – kolejki 1-6

   

1 kolejka:

     

BOISKO A

10:20

AP Respect

-

Sokoliki Stary Sącz

3:0

BOISKO B

10:20

AS Płaszów

-

Radłovia Radłów

2:0

BOISKO C

10:20

Poprad Rytro

-

Limanovia Limanowa

0:3 w.o.

BOISKO D

10:20

AP Wielogłowy

-

FA Żory

5:0

BOISKO A

10:40

Korona Beskidu Wawarzka

-

AP Respect II

1:1

BOISKO B

10:40

Mineralni Krynica

-

AP Wielogłowy II

0:6

BOISKO C

10:40

APMT Polska

-

Sandecja Nowy Sącz

2:1

           
   

2 kolejka:

     

BOISKO A

11:00

Mineralni Krynica

-

AP Respect

0:3

BOISKO B

11:00

Limanovia Limanowa

-

AP Wielogłowy

2:2

BOISKO C

11:00

Radłovia Radłów

-

Korona Beskidu Wawarzka

1:8

BOISKO D

11:00

FA Żory

-

AS Płaszów

2:2

BOISKO A

11:20

AP Respect II

-

APMT Polska

1:8

BOISKO B

11:20

Sokoliki Stary Sącz

-

Poprad Rytro

3:0 w.o.

BOISKO C

11:20

Sandecja Nowy Sącz

-

AP Wielogłowy II

0:6

           
   

3 kolejka:

     

BOISKO A

11:40

AP Respect

-

AP Wielogłowy II

4:3

BOISKO B

11:40

Poprad Rytro

-

Mineralni Krynica

0:3 w.o.

BOISKO C

11:40

Korona Beskidu Wawarzka

-

FA Żory

1:3

BOISKO D

11:40

AS Płaszów

-

Limanovia Limanowa

2:3

BOISKO A

12:00

Sandecja Nowy Sącz

-

AP Respect II

5:0

BOISKO B

12:00

APMT Polska

-

Radłovia Radłów

10:0

BOISKO C

12:00

AP Wielogłowy

-

Sokoliki Stary Sącz

0:1

           
   

4 kolejka:

     

BOISKO A

12:20

AP Respect

-

Poprad Rytro

3:0 w.o.

BOISKO B

12:20

Mineralni Krynica

-

AP Wielogłowy

1:5

BOISKO C

12:20

FA Żory

-

APMT Polska

0:3

BOISKO D

12:20

Limanovia Limanowa

-

Korona Beskidu Wawarzka

3:0

BOISKO A

12:40

AP Respect II

-

AP Wielogłowy II

1:4

BOISKO B

12:40

Radłovia Radłów

-

Sandecja Nowy Sącz

2:11

BOISKO C

12:40

Sokoliki Stary Sącz

-

AS Płaszów

3:0

           
   

5 kolejka:

     

BOISKO A

13:00

AP Wielogłowy

-

AP Respect

6:2

BOISKO B

13:00

Sandecja Nowy Sącz

-

FA Żory

5:2

BOISKO C

13:00

AS Płaszów

-

Mineralni Krynica

0:2

BOISKO D

13:00

Korona Beskidu Wawarzka

-

Sokoliki Stary Sącz

1:3

BOISKO A

13:20

AP Respect II

-

Radłovia Radłów

4:3

BOISKO B

13:20

Poprad Rytro

-

AP Wielogłowy II

0:3 w.o.

BOISKO C

13:20

APMT Polska

-

Limanovia Limanowa

1:4

           
   

6 kolejka:

     

BOISKO A

13:40

AP Respect

-

AS Płaszów

3:0

BOISKO B

13:40

Poprad Rytro

-

AP Wielogłowy

0:3 w.o.

BOISKO C

13:40

Limanovia Limanowa

-

Sandecja Nowy Sącz

4:4

BOISKO D

13:40

Sokoliki Stary Sącz

-

APMT Polska

0:2

BOISKO A

14:00

FA Żory

-

AP Respect II

3:0

BOISKO B

14:00

Mineralni Krynica

-

Korona Beskidu Wawarzka

2:0

BOISKO C

14:00

Radłovia Radłów

-

AP Wielogłowy II

1:7

           


Niedziela 2.12.2018r.  – kolejki 7-14:

           
   

7 kolejka:

     

BOISKO A

10:00

Korona Beskidu Wawarzka

-

AP Respect

0:3

BOISKO B

10:00

AS Płaszów

-

Poprad Rytro

3:0 w.o.

BOISKO C

10:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Sokoliki Stary Sącz

2:1

BOISKO D

10:00

APMT Polska

-

Mineralni Krynica

4:1

BOISKO A

10:20

AP Respect II

-

Limanovia Limanowa

0:6

BOISKO B

10:20

AP Wielogłowy

-

AP Wielogłowy II

3:3

BOISKO C

10:20

Radłovia Radłów

-

FA Żory

1:10

           
   

8 kolejka:

     

BOISKO A

10:40

AP Respect

-

APMT Polska

1:4

BOISKO B

10:40

Limanovia Limanowa

-

Radłovia Radłów

7:0

BOISKO C

10:40

AP Wielogłowy

-

AS Płaszów

7:1

BOISKO D

10:40

Mineralni Krynica

-

Sandecja Nowy Sącz

4:5

BOISKO A

11:00

Sokoliki Stary Sącz

-

AP Respect II

3:0

BOISKO B

11:00

Poprad Rytro

-

Korona Beskidu Wawarzka

0:3 w.o.

BOISKO C

11:00

FA Żory

-

AP Wielogłowy II

1:3

   

9 kolejka:

     

BOISKO A

11:20

Sandecja Nowy Sącz

-

AP Respect

2:2

BOISKO B

11:20

Korona Beskidu Wawarzka

-

AP Wielogłowy

3:5

BOISKO C

11:20

APMT Polska

-

Poprad Rytro

3:0 w.o.

BOISKO D

11:20

AP Respect II

-

Mineralni Krynica

1:4

BOISKO A

11:40

AS Płaszów

-

AP Wielogłowy II

0:1

BOISKO B

11:40

Radłovia Radłów

-

Sokoliki Stary Sącz

0:7

BOISKO C

11:40

FA Żory

-

Limanovia Limanowa

1:5

           
   

 

 

10 kolejka:

     

BOISKO A

12:00

AP Respect

-

AP Respect II

7:1

BOISKO B

12:00

Sokoliki Stary Sącz

-

FA Żory

1:0

BOISKO C

12:00

Mineralni Krynica

-

Radłovia Radłów

6:0

BOISKO D

12:00

AP Wielogłowy

-

APMT Polska

1:4

BOISKO A

12:20

Poprad Rytro

-

Sandecja Nowy Sącz

0:3 w.o.

BOISKO B

12:20

Limanovia Limanowa

-

AP Wielogłowy II

3:1

BOISKO C

12:20

AS Płaszów

-

Korona Beskidu Wawarzka

1:1

           
   

11 kolejka:

     

BOISKO A

12:40

Radłovia Radłów

-

AP Respect

1:6

BOISKO B

12:40

APMT Polska

-

AS Płaszów

5:0

BOISKO C

12:40

Sandecja Nowy Sącz

-

AP Wielogłowy

6:6

BOISKO D

12:40

Limanovia Limanowa

-

Sokoliki Stary Sącz

1:1

BOISKO A

13:00

AP Respect II

-

Poprad Rytro

3:0 w.o.

BOISKO B

13:00

FA Żory

-

Mineralni Krynica

6:0

BOISKO C

13:00

Korona Beskidu Wawarzka

-

AP Wielogłowy II

2:4

           
   

12 kolejka:

     

BOISKO A

13:20

AP Respect

-

FA Żory

2:2

BOISKO B

13:20

Mineralni Krynica

-

Limanovia Limanowa

0:6

BOISKO C

13:20

Sokoliki Stary Sącz

-

AP Wielogłowy II

3:2

BOISKO D

13:20

Poprad Rytro

-

Radłovia Radłów

0:3

BOISKO A

13:40

AP Wielogłowy

-

AP Respect II

3:3

BOISKO B

13:40

AS Płaszów

-

Sandecja Nowy Sącz

0:4

BOISKO C

13:40

Korona Beskidu Wawarzka

-

APMT Polska

1:7

           
   

13 kolejka:

     

BOISKO A

14:00

Limanovia Limanowa

-

AP Respect

4:0

BOISKO B

14:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Korona Beskidu Wawarzka

6:1

BOISKO C

14:00

Radłovia Radłów

-

AP Wielogłowy

1:13

BOISKO D

14:00

AP Respect II

-

AS Płaszów

2:2

BOISKO A

14:20

FA Żory

-

Poprad Rytro

3:0 w.o.

BOISKO B

14:20

APMT Polska

-

AP Wielogłowy II

4:1

BOISKO C

14:20

Sokoliki Stary Sącz

-

Mineralni Krynica

1:5

           

Galeria zdjęć:

IMG_4559.jpgIMG_4565.jpgIMG_4567.jpgIMG_4571.jpgIMG_4578.jpgIMG_4583.jpgIMG_4587.jpgIMG_4590.jpgIMG_4592.jpgIMG_4594.jpgIMG_4603.jpgIMG_4606.jpgIMG_4607.jpgIMG_4611.jpgIMG_4619.jpgIMG_4623.jpgIMG_4631.jpgIMG_4642.jpgIMG_4643.jpgIMG_4645.jpgIMG_4650.jpgIMG_4655.jpgIMG_4657.jpgIMG_4659.jpgIMG_4670.jpgIMG_4675.jpgIMG_4679.jpgIMG_4691.jpgIMG_4698.jpgIMG_4699.jpgIMG_4711.jpgIMG_4719.jpgIMG_4727.jpgIMG_4731.jpgIMG_4736.jpgIMG_4738.jpgIMG_4743.jpgIMG_4745.jpgIMG_4747.jpgIMG_4749.jpgIMG_4755.jpgIMG_4764.jpgIMG_4770.jpgIMG_4794.jpgIMG_4797.jpgIMG_4799.jpgIMG_4800.jpgIMG_4802.jpgIMG_4810.jpgIMG_4824.jpgIMG_4826.jpgIMG_4828.jpgIMG_4835.jpgIMG_4840.jpgIMG_4843.jpgIMG_4852.jpgIMG_4854.jpgIMG_4862.jpgIMG_4869.jpgIMG_4884.jpgIMG_4886.jpgIMG_4892.jpgIMG_4895.jpgIMG_4897.jpgIMG_4903.jpgIMG_4905.jpgIMG_4909.jpgIMG_4913.jpgIMG_4915.jpgIMG_4921.jpgIMG_4923.jpgIMG_4928.jpgIMG_4929.jpgIMG_4940.jpgIMG_4946.jpgIMG_4949.jpgIMG_4956.jpgIMG_4969.jpgIMG_4988.jpg