Siłownia & SPA

Tabata i Siłownia w Szalowa Sport Arena:

Tabata w Szalowa Sport Arena - tabata czyli interwałowy trening metaboliczny dostosowany do umiejętności dla początkujących
oraz zaawansowanych. W treningach tabaty może wziąć udział każda osoba, bez względu na płeć i wiek.
Na treningi tabaty każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą swoją własną matę do ćwiczeń (posiadamy maty awaryjne).
Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali.

Wejście jednorazowe: 15zł.
Karnet miesięczny tabata: 80zł.

Karnet miesięczny tabata + siłownia: 100zł.

 Siłownia

Zapraszamy do naszej klimatyzowanej siłowni w Hotelu Szalowa Sport Arena. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem idealnym dla zwolenników ćwiczeń siłowych. Wyposażona siłownia stwarza idealne warunki do: poprawy kondycji, wzmocnienia mięśni, wymodelowania sylwetki, pozbycia się zbędnych kilogramów.

W ofercie mamy również indywidualne ćwiczenia pod opieką wykwalifikowanego trenera personalnego, który opracuje dla Państwa trening idealnie dostosowany do możliwości organizmu oraz pomoże osiągnąć wymarzony efekt bez ryzyka kontuzji, tak częstych przy samodzielnym komponowaniu ćwiczeń. Towarzystwo profesjonalnego instruktora zapewni bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzeń na siłowni, pozwoli zdobyć fachową wiedzę z zakresu metod treningowych, a także stanie się motywacją do wypracowania doskonałej formy.


Wejście jednorazowe na siłownię: 10zł
Karnet miesięczny na siłownię: 80zł

Kontakt do trenera personalnego: trener Marcin, tel: 504-936-486
trening personalny: 40zł/godzina
rozpisanie treningu: 50zł - pierwszy trening personalny GRATIS!


Godziny otwarcia dla osób indywidualnych: pon.- sob. 16:00 - 20:00
Informacje dodatkowe pod numerem tel: 604-358-339

Pakiety siłowni:

Karnet siłownia: 80zł.
-
siłownia w każdy dzień od 16 do 20 - bez ograniczeń przez miesiąc
- woda mineralna w gratisie

Pakiet standard: 100zł.
- Siłownia w każdy dzień od 16 do 20 - bez ograniczeń
- Tabata 8 sesji w miesiącu po 1h
- Woda mineralna w gratisie

 

Pakiet Extra: 200zł.
• Siłownia w każdy dzień od 16 do 20 - bez ograniczeń
• Tabata - 8 sesji w miesiącu po 1h
• Sauna -  4 sesje po 30 minut
• Jacuzzi - 4 sesje po 30 minut
• Woda mineralna w gratisie

Pakiet Sauna&Jacuzzi: 150zł
• Sauna  - 4 sesje po 30 minut
• Jacuzzi - 4 sesje po 30 minut

Galeria zdjęć:

IMAG1612.jpgIMAG1613.jpgIMAG1614.jpgIMAG1615.jpgIMAG1616.jpgIMAG1617.jpgIMAG1619.jpg

 

SPA w Szalowa Sport Arena:

Popraw swoje samopoczucie, zdrowie i wydolność organizmu i skorzystaj z naszej strefy sauny i jacuzzi!

O tym, że sauna ma pozytywny wpływ na organizm nie trzeba z pewnością nikogo przekonywać.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sauny:

Sauna fińska (sucha)
Sauna to doskonały relaks dla ciała i ducha. Wysoka temperatura, stosowana przez krótki czas, działa odprężająco, a intensywne pocenie się skutecznie oczyszcza organizm usuwając z niego toksyny. Po seansie w saunie trzeba pamiętać o schładzaniu organizmu przez polewanie się zimną wodą.

Jacuzzi okrągłe, 5-osobowe o średnicy 2,20m.
Kąpiel w Jacuzzi ma zbawienny wpływ na umysł oraz likwidację napięcia w całym ciele. Idealnie nadaje się aby zredukować stres związany z codziennym życiem. Jest doskonała po wyczynach sportowych, w rehabilitacji, wspomaga przy leczeniu artretyzmu i bezsenności. Kombinacja hydro i powietrznego masażu znacząco łagodzi ból.

Galeria zdjęć:

IMAG1595.jpgIMAG1603.jpgIMAG1620.jpgIMAG1621.jpgIMAG15922228.jpg

 

Gabinet masażu w Szalowa Sport Arena:


Masaż klasyczny/leczniczy:
Masaż klasyczny to metoda leczenia fizykalnego zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych, a w wielu przypadkach przyczyn chorobowych. Polega on na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracje, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Masaż jest również integralną częścią odnowy biologicznej.

10 min – 20 zł
20 min – 30 zł
30 min – 50 zł
60 min – 100 zł

 Masaż relaksacyjny:
Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

30 min – 60 zł
60 min – 120 zł

Masaż twarzy oraz dekoldu:
Masaż skóry twarzy i dekoltu  pozwoli się zrelaksować i co najważniejsze opóźni powstawanie zmarszczek lub złagodzi te już istniejące. Kluczem do sukcesu jest jednak jego w miarę regularne wykonywanie. Jak każdy zabieg raz zastosowany nie zdziała cudów. 

20 min – 40 zł
30 min – 60 zł

Masaż karku
Masaż klasyczny karku  przeprowadza się w pozycji leżenia pacjenta na brzuchu, głowa umieszczona w otworze na twarz lub z rękami podłożonymi pod czoło albo w pozycji siedzącej z czołem opartym o wałek, a kończyny górne na udach. Masowaniem obejmuje się kark i barki oraz okolice łopatkowe. Kark i barki masuje się z góry na dół, od potylicy, przez kark, barki do stawów barkowych albo odwrotnie, natomiast okolicę łopatkową masuje się od przyśrodkowego brzegu łopatki w kierunku barku i stawu barkowego. Podczas zabiegu należy również rozmasować odcinek szyjno-piersiowy kręgosłupa. Stosuje się głaskanie, rozcieranie, rozcieranie punktowe kręgosłupa, ugniatanie, ugniatanie punktowe kręgosłupa, oklepywanie barków i okolic łopatkowych oraz wibrację labilną.

20 min – 40 zł
30 min – 60 zł

Masaż stóp
Masaż stóp, tak często zaniedbywany w naszym kraju, jest jednym z najprzyjemniejszych sposobów na relaks.
Masaż ma bardzo wiele zalet. Poza tym, że odpręża, uspokaja i wycisza ma również właściwości lecznicze, ponieważ w stopach znajdują się punkty zwane refleksami. Każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała. Uciskanie tych miejsc poprawia krążenie i stymuluje układ nerwowy w celu uregulowania zaburzonych funkcji organizmu.

20 min – 40 zł
30 min – 60 zł

Masaż bańką chińską
Masaż bańką chińską nie jest wykorzystywany tylko w przypadku zwalczania cellulitu, rozstępów czy innych problemów kosmetycznych jak to jest powszechnie przyjęte. Masaż z jej wykorzystaniem stosuje się również w dolegliwościach mięśniowych bądź też w celu zwalczania bólów kręgosłupa. W poniższym materiale znajdziecie Państwo informacje na temat zastosowań bańki chińskiej w lecznictwie oraz samej metodyki zabiegu masażu taką bańką.

30 min – 60 zł
60 min – 120 zł

 

Galeria zdjęć:

IMAG1623.jpgIMAG1624.jpg