Tabela U-13

# Zespół Punkty Mecze Zwyciestwa Remisy Porażki Bramki strzelone Bramki stracone Różnica
1 Sandecja Nowy Sącz 24 9 8 0 1 21 3 18
2 Beniaminek Krosno 20 9 6 2 1 15 6 9
3 Fablok Chrzanów 17 9 5 2 2 16 10 6
4 Wisła Kraków 16 9 5 1 3 13 10 3
5 MOSiR Mińsk Maz. 14 9 3 5 1 9 6 3
6 Akademia Respect 11 9 3 2 4 9 10 -1
7 AP 21 Kraków 8 9 2 2 5 3 13 -10
8 Limanovia Limanowa 7 9 2 1 6 3 14 -11
9 DAP Dębica 5 9 1 2 6 1 10 -9
10 APMT Polska 4 9 1 1 7 7 15 -8
Terminarz: Wszystkie zespoły | Turniej Respect Cup - U-13


Data Godzina Wynik
Kolejka 1 15.03.2019 10:00 MOSiR Mińsk Maz.0 - 0AP 21 Kraków
Kolejka 1 15.03.2019 10:35 Sandecja Nowy Sącz2 - 1APMT Polska
Kolejka 1 15.03.2019 11:10 Akademia Respect2 - 2Fablok Chrzanów
Kolejka 1 15.03.2019 11:45 Wisła Kraków2 - 0Limanovia Limanowa
Kolejka 2 15.03.2019 12:20 AP 21 Kraków0 - 1Beniaminek Krosno
Kolejka 2 15.03.2019 12:55 Wisła Kraków3 - 2MOSiR Mińsk Maz.
Kolejka 2 15.03.2019 13:30 Fablok Chrzanów0 - 3Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 2 15.03.2019 14:05 APMT Polska0 - 1Limanovia Limanowa
Kolejka 3 15.03.2019 14:40 Beniaminek Krosno2 - 1Wisła Kraków
Kolejka 3 15.03.2019 15:15 Akademia Respect2 - 0AP 21 Kraków
Kolejka 3 15.03.2019 15:50 MOSiR Mińsk Maz.2 - 0Limanovia Limanowa
Kolejka 3 15.03.2019 16:25 APMT Polska1 - 2Fablok Chrzanów
Kolejka 4 16.03.2019 09:00 DAP Dębica0 - 2Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 4 16.03.2019 09:35 Fablok Chrzanów3 - 0Limanovia Limanowa
Kolejka 4 16.03.2019 10:10 AP 21 Kraków0 - 5Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 4 16.03.2019 10:45 DAP Dębica1 - 0APMT Polska
Kolejka 4 16.03.2019 11:20 MOSiR Mińsk Maz.1 - 1Beniaminek Krosno
Kolejka 4 16.03.2019 11:55 Wisła Kraków1 - 0Akademia Respect
Kolejka 5 16.03.2019 12:30 Beniaminek Krosno4 - 1Limanovia Limanowa
Kolejka 5 16.03.2019 13:05 Akademia Respect0 - 0MOSiR Mińsk Maz.
Kolejka 5 16.03.2019 13:40 Sandecja Nowy Sącz2 - 0Wisła Kraków
Kolejka 5 16.03.2019 14:15 APMT Polska1 - 2AP 21 Kraków
Kolejka 5 16.03.2019 14:50 Fablok Chrzanów2 - 0DAP Dębica
Kolejka 6 16.03.2019 15:25 MOSiR Mińsk Maz.2 - 1Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 6 16.03.2019 16:00 DAP Dębica0 - 1Limanovia Limanowa
Kolejka 6 16.03.2019 16:35 Wisła Kraków1 - 1APMT Polska
Kolejka 6 16.03.2019 17:10 AP 21 Kraków0 - 2Fablok Chrzanów
Kolejka 6 16.03.2019 17:45 Beniaminek Krosno2 - 0Akademia Respect
Kolejka 6 16.03.2019 18:20 Akademia Respect2 - 0DAP Dębica
Kolejka 7 17.03.2019 08:30 AP 21 Kraków0 - 2Wisła Kraków
Kolejka 7 17.03.2019 09:00 Beniaminek Krosno0 - 0DAP Dębica
Kolejka 7 17.03.2019 09:35 Akademia Respect1 - 0Limanovia Limanowa
Kolejka 7 17.03.2019 10:10 APMT Polska0 - 1MOSiR Mińsk Maz.
Kolejka 7 17.03.2019 10:45 Sandecja Nowy Sącz2 - 0Beniaminek Krosno
Kolejka 7 17.03.2019 11:20 DAP Dębica0 - 1AP 21 Kraków
Kolejka 7 17.03.2019 11:55 Fablok Chrzanów3 - 1Wisła Kraków
Kolejka 8 17.03.2019 12:30 Beniaminek Krosno3 - 0APMT Polska
Kolejka 8 17.03.2019 13:05 AP 21 Kraków0 - 0Limanovia Limanowa
Kolejka 8 17.03.2019 13:40 MOSiR Mińsk Maz.1 - 1Fablok Chrzanów
Kolejka 8 17.03.2019 14:15 Wisła Kraków2 - 0DAP Dębica
Kolejka 8 17.03.2019 14:50 Akademia Respect0 - 2Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 9 17.03.2019 15:25 Fablok Chrzanów1 - 2Beniaminek Krosno
Kolejka 9 17.03.2019 16:00 Sandecja Nowy Sącz2 - 0Limanovia Limanowa
Kolejka 9 17.03.2019 16:35 DAP Dębica0 - 0MOSiR Mińsk Maz.
Kolejka 9 17.03.2019 17:10 APMT Polska3 - 2Akademia Respect