Turniej Respect CUP U-10 PLAN, WYNIKI, ZDJĘCIA

 

 Sobota:

 

SOBOTA 30.03.2019r. – GRUPA A i B – 9:00

Boisko

Godzina

GRUPA A - 1 kolejka:

Wynik

A

09:00

SANDECJA NOWY SĄCZ

POPRAD MUSZYNA

:

B

09:00

DUNAJEC NOWY SĄCZ

BARDOMED KROSNO

:

C

09:00

AMPT POLSKA

KS ZAKOPANE 2009

:

 

 

GRUPA B - 1 kolejka:

 

A

09:20

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

METAL TARNÓW

:

B

09:20

AP SANOK

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

:

C

09:20

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA A - 2 kolejka:

 

A

09:40

BARDOMED KROSNO

AMPT POLSKA

:

B

09:40

POPRAD MUSZYNA

DUNAJEC NOWY SĄCZ

:

C

09:40

JUVENTA STARACHOWICE

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

 

 

GRUPA B - 2 kolejka:

 

A

10:00

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

:

B

10:00

METAL TARNÓW

AP SANOK

:

C

10:00

UNIA TARNÓW

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA A - 3 kolejka:

 

A

10:20

DUNAJEC NOWY SĄCZ

JUVENTA STARACHOWICE

:

B

10:20

AMPT POLSKA

POPRAD MUSZYNA

:

C

10:20

KS ZAKOPANE 2009

BARDOMED KROSNO

:

 

 

GRUPA B - 3 kolejka:

 

A

10:40

AP SANOK

UNIA TARNÓW

:

B

10:40

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

METAL TARNÓW

:

C

10:40

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA A - 4 kolejka:

 

A

11:00

POPRAD MUSZYNA

KS ZAKOPANE 2009

:

B

11:00

JUVENTA STARACHOWICE

AMPT POLSKA

:

C

11:00

SANDECJA NOWY SĄCZ

DUNAJEC NOWY SĄCZ

:

 

 

GRUPA B - 4 kolejka:

 

A

11:20

METAL TARNÓW

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

:

B

11:20

UNIA TARNÓW

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

:

C

11:20

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

AP SANOK

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA A - 5 kolejka:

 

A

11:40

AMPT POLSKA

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

B

11:40

KS ZAKOPANE 2009

JUVENTA STARACHOWICE

:

C

11:40

BARDOMED KROSNO

POPRAD MUSZYNA

:

 

 

GRUPA B - 5 kolejka:

 

A

12:00

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

:

B

12:00

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

UNIA TARNÓW

:

C

12:00

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

METAL TARNÓW

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA A - 6 kolejka:

 

A

12:20

JUVENTA STARACHOWICE

BARDOMED KROSNO

:

B

12:20

SANDECJA NOWY SĄCZ

KS ZAKOPANE 2009

:

C

12:20

DUNAJEC NOWY SĄCZ

AMPT POLSKA

:

 

 

GRUPA B - 6 kolejka:

 

A

12:40

UNIA TARNÓW

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

:

B

12:40

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

:

C

12:40

AP SANOK

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA A - 7 kolejka:

 

A

13:00

KS ZAKOPANE 2009

DUNAJEC NOWY SĄCZ

:

B

13:00

BARDOMED KROSNO

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

C

13:00

POPRAD MUSZYNA

JUVENTA STARACHOWICE

:

 

 

GRUPA B - 7 kolejka:

 

A

13:20

AP WIELOGŁOWY 2009

AP SANOK

:

B

13:20

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

:

C

13:20

METAL TARNÓW

UNIA TARNÓW

:

 

 

SOBOTA 30.03.2019r. – GRUPA C i D – 14:30

Boisko

Godzina

GRUPA C - 1 kolejka:

Wynik

A

14:30

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

AKADEMIA RESPECT CZERWONA

:

B

14:30

SOKOLIKI STARY SĄCZ

AP WIELOGŁOWY 2009

:

C

14:30

MINERALNI KRYNICA

ORZEŁKI BRZOZÓW

:

 

 

GRUPA D - 1 kolejka:

 

A

14:50

GLINIK GORLICE

AKADEMIA RESPECT 2008

:

B

14:50

KOLEJARZ STRÓŻE

AP WIELOGŁOWY 2010

:

C

14:50

KS ZAKOPANE 2010

AP GOAL

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA C - 2 kolejka:

 

A

15:10

AP WIELOGŁOWY 2009

MINERALNI KRYNICA

:

B

15:10

AKADEMIA RESPECT CZERWONA

SOKOLIKI STARY SĄCZ

:

C

15:10

MOSIR DUKLA

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

:

 

 

GRUPA D - 2 kolejka:

 

A

15:30

AP WIELOGŁOWY 2010

KS ZAKOPANE 2010

:

B

15:30

AKADEMIA RESPECT 2008

KOLEJARZ STRÓŻE

:

C

15:30

LIMANOVIA LIMANOWA

GLINIK GORLICE

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA C - 3 kolejka:

 

A

15:50

SOKOLIKI STARY SĄCZ

MOSIR DUKLA

:

B

15:50

MINERALNI KRYNICA

AKADEMIA RESPECT CZERWONA

:

C

15:50

ORZEŁKI BRZOZÓW

AP WIELOGŁOWY 2009

:

 

 

GRUPA D - 3 kolejka:

 

A

16:10

KOLEJARZ STRÓŻE

LIMANOVIA LIMANOWA

:

B

16:10

KS ZAKOPANE 2010

AKADEMIA RESPECT 2008

:

C

16:10

AP GOAL

AP WIELOGŁOWY 2010

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA C - 4 kolejka:

 

A

16:30

AKADEMIA RESPECT CZERWONA

ORZEŁKI BRZOZÓW

:

B

16:30

MOSIR DUKLA

MINERALNI KRYNICA

:

C

16:30

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

SOKOLIKI STARY SĄCZ

:

 

 

GRUPA D - 4 kolejka:

 

A

16:50

AKADEMIA RESPECT 2008

AP GOAL

:

B

16:50

LIMANOVIA LIMANOWA

KS ZAKOPANE 2010

:

C

16:50

GLINIK GORLICE

KOLEJARZ STRÓŻE

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA C - 5 kolejka:

 

A

17:10

MINERALNI KRYNICA

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

:

B

17:10

ORZEŁKI BRZOZÓW

MOSIR DUKLA

:

C

17:10

AP WIELOGŁOWY 2009

AKADEMIA RESPECT CZERWONA

:

 

 

GRUPA D - 5 kolejka:

 

A

17:30

KS ZAKOPANE 2010

GLINIK GORLICE

:

B

17:30

AP GOAL

LIMANOVIA LIMANOWA

:

C

17:30

AP WIELOGŁOWY 2010

AKADEMIA RESPECT 2008

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA C - 6 kolejka:

 

A

17:50

MOSIR DUKLA

AP WIELOGŁOWY 2009

:

B

17:50

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

ORZEŁKI BRZOZÓW

:

C

17:50

SOKOLIKI STARY SĄCZ

MINERALNI KRYNICA

:

 

 

GRUPA D - 6 kolejka:

 

A

18:10

LIMANOVIA LIMANOWA

AP WIELOGŁOWY 2010

:

B

18:10

GLINIK GORLICE

AP GOAL

:

C

18:10

KOLEJARZ STRÓŻE

KS ZAKOPANE 2010

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA C - 7 kolejka:

 

A

18:30

ORZEŁKI BRZOZÓW

SOKOLIKI STARY SĄCZ

:

B

18:30

AP WIELOGŁOWY 2009

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

:

C

18:30

AKADEMIA RESPECT CZERWONA

MOSIR DUKLA

:

 

 

GRUPA D - 7 kolejka:

 

A

18:50

AP GOAL

KOLEJARZ STRÓŻE

:

B

18:50

AP WIELOGŁOWY 2010

GLINIK GORLICE

:

C

18:50

AKADEMIA RESPECT 2008

LIMANOVIA LIMANOWA

:

  

Niedziela:

 

NIEDZIELA 31.03.2019r. – GRUPA Bronze i Silver

Boisko

Godzina

GRUPA BRONZE - 1 kolejka:

Wynik

A

09:00

SANDECJA NOWY SĄCZ

AKADEMIA RESPECT 2008

:

B

09:00

METAL TARNÓW

AKADEMIA RESPECT CZERWONI

:

C

09:00

AP WIELOGŁOWY 2010

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

:

 

 

GRUPA SILVER - 1 kolejka:

 

A

09:20

KS ZAKOPANE 2009

BARDOMED KROSNO

:

B

09:20

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

UNIA TARNÓW

:

C

09:20

AP WIELOGŁOWY 2009

APMT POLSKA

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA BRONZE - 2 kolejka:

 

A

09:40

AKADEMIA RESPECT CZERWONI

AP WIELOGŁOWY 2010

:

B

09:40

AKADEMIA RESPECT 2008

METAL TARNÓW

:

C

09:40

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

 

 

GRUPA SILVER - 2 kolejka:

 

A

10:00

UNIA TARNÓW

AP WIELOGŁOWY 2009

:

B

10:00

BARDOMED KROSNO

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

:

C

10:00

KS ZAKOPANE 2010

KS ZAKOPANE 2009

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA BRONZE - 3 kolejka:

 

A

10:20

METAL TARNÓW

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

:

B

10:20

AP WIELOGŁOWY 2010

AKADEMIA RESPECT 2008

:

C

10:20

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

AKADEMIA RESPECT CZERWONI

:

 

 

GRUPA SILVER - 3 kolejka:

 

A

10:40

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

KS ZAKOPANE 2010

:

B

10:40

AP WIELOGŁOWY 2009

BARDOMED KROSNO

:

C

10:40

APMT POLSKA

UNIA TARNÓW

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA BRONZE - 4 kolejka:

 

A

11:00

AKADEMIA RESPECT 2008

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

:

B

11:00

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

AP WIELOGŁOWY 2010

:

C

11:00

SANDECJA NOWY SĄCZ

METAL TARNÓW

:

 

 

GRUPA SILVER - 4 kolejka:

 

A

11:20

BARDOMED KROSNO

APMT POLSKA

:

B

11:20

KS ZAKOPANE 2010

AP WIELOGŁOWY 2009

:

C

11:20

KS ZAKOPANE 2009

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA BRONZE - 5 kolejka:

 

A

11:40

AP WIELOGŁOWY 2010

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

B

11:40

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

:

C

11:40

AKADEMIA RESPECT CZERWONI

AKADEMIA RESPECT 2008

:

 

 

GRUPA SILVER - 5 kolejka:

 

A

12:00

AP WIELOGŁOWY 2009

KS ZAKOPANE 2009

:

B

12:00

APMT POLSKA

KS ZAKOPANE 2010

:

C

12:00

UNIA TARNÓW

BARDOMED KROSNO

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA BRONZE - 6 kolejka:

 

A

12:20

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

AKADEMIA RESPECT CZERWONI

:

B

12:20

SANDECJA NOWY SĄCZ

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

:

C

12:20

METAL TARNÓW

AP WIELOGŁOWY 2010

:

 

 

GRUPA SILVER - 6 kolejka:

 

A

12:40

KS ZAKOPANE 2010

UNIA TARNÓW

:

B

12:40

KS ZAKOPANE 2009

APMT POLSKA

:

C

12:40

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

AP WIELOGŁOWY 2009

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA BRONZE - 7 kolejka:

 

A

13:00

DUNAJEC II NOWY SĄCZ

METAL TARNÓW

:

B

13:00

AKADEMIA RESPECT CZERWONI

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

C

13:00

AKADEMIA RESPECT 2008

CHAMPIONS CIĘŻKOWICE

:

 

 

GRUPA SILVER - 7 kolejka:

 

A

13:20

APMT POLSKA

BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ

:

B

13:20

UNIA TARNÓW

KS ZAKOPANE 2009

:

C

13:20

BARDOMED KROSNO

KS ZAKOPANE 2010

:

 

 

NIEDZIELA 31.03.2019r. – GRUPA Gold i Champions

Boisko

Godzina

GRUPA GOLD - 1 kolejka:

Wynik

A

14:30

POPRAD MUSZYNA

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

:

B

14:30

ORZEŁKI BRZOZÓW

GLINIK GORLICE

:

C

14:30

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

KOLEJARZ STRÓŻE

:

 

 

GRUPA CHAMPIONS - 1 kolejka:

 

A

14:50

LIMANOVIA LIMANOWA

AP SANOK

:

B

14:50

JUVENTA STARACHOWICE

DUNAJEC NOWY SĄCZ

:

C

14:50

AP GOAL

MINERALNI KRYNICA

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA GOLD - 2 kolejka:

 

A

15:10

GLINIK GORLICE

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

:

B

15:10

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

ORZEŁKI BRZOZÓW

:

C

15:10

MOSIR DUKLA

POPRAD MUSZYNA

:

 

 

GRUPA CHAMPIONS - 2 kolejka:

 

A

15:30

DUNAJEC NOWY SĄCZ

AP GOAL

:

B

15:30

AP SANOK

JUVENTA STARACHOWICE

:

C

15:30

SOKOLIKI STARY SĄCZ

LIMANOVIA LIMANOWA

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA GOLD - 3 kolejka:

 

A

15:50

ORZEŁKI BRZOZÓW

MOSIR DUKLA

:

B

15:50

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

:

C

15:50

KOLEJARZ STRÓŻE

GLINIK GORLICE

:

 

 

GRUPA CHAMPIONS - 3 kolejka:

 

A

16:10

JUVENTA STARACHOWICE

SOKOLIKI STARY SĄCZ

:

B

16:10

AP GOAL

AP SANOK

:

C

16:10

MINERALNI KRYNICA

DUNAJEC NOWY SĄCZ

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA GOLD - 4 kolejka:

 

A

16:30

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

KOLEJARZ STRÓŻE

:

B

16:30

MOSIR DUKLA

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

:

C

16:30

POPRAD MUSZYNA

ORZEŁKI BRZOZÓW

:

 

 

GRUPA CHAMPIONS - 4 kolejka:

 

A

16:50

AP SANOK

MINERALNI KRYNICA

:

B

16:50

SOKOLIKI STARY SĄCZ

AP GOAL

:

C

16:50

LIMANOVIA LIMANOWA

JUVENTA STARACHOWICE

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA GOLD - 5 kolejka:

 

A

17:10

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

POPRAD MUSZYNA

:

B

17:10

KOLEJARZ STRÓŻE

MOSIR DUKLA

:

C

17:10

GLINIK GORLICE

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

:

 

 

GRUPA CHAMPIONS - 5 kolejka:

 

A

17:30

AP GOAL

LIMANOVIA LIMANOWA

:

B

17:30

MINERALNI KRYNICA

SOKOLIKI STARY SĄCZ

:

C

17:30

DUNAJEC NOWY SĄCZ

AP SANOK

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA GOLD - 6 kolejka:

 

A

17:50

MOSIR DUKLA

GLINIK GORLICE

:

B

17:50

POPRAD MUSZYNA

KOLEJARZ STRÓŻE

:

C

17:50

ORZEŁKI BRZOZÓW

ORZEŁ PIASKI WIELKIE

:

 

 

GRUPA CHAMPIONS - 6 kolejka:

 

A

18:10

SOKOLIKI STARY SĄCZ

DUNAJEC NOWY SĄCZ

:

B

18:10

LIMANOVIA LIMANOWA

MINERALNI KRYNICA

:

C

18:10

JUVENTA STARACHOWICE

AP GOAL

:

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA GOLD - 7 kolejka:

 

A

18:30

KOLEJARZ STRÓŻE

ORZEŁKI BRZOZÓW

:

B

18:30

GLINIK GORLICE

POPRAD MUSZYNA

:

C

18:30

AKADEMIA RESPECT BIAŁA

MOSIR DUKLA

:

 

 

GRUPA CHAMPIONS - 7 kolejka:

 

A

18:50

MINERALNI KRYNICA

JUVENTA STARACHOWICE

:

B

18:50

DUNAJEC NOWY SĄCZ

LIMANOVIA LIMANOWA

:

C

18:50

AP SANOK

SOKOLIKI STARY SĄCZ

: