Turniej Respect CUP U-12 PLAN, WYNIKI, ZDJĘCIA

--= Turniej RESPECT CUP U-12 =--
Kategoria: młodzik (2007 i młodsi)

18 zespołów. Sobota/Niedziela 23/24 marca 2019r.
Mecze rozgrywane będą na dwóch boiskach zgodnym z unifikacją w kategorii młodzik. Miejsce: hala pneumatyczna w Szalowa Sport Arena. Bramki 5x2. Czas gry 20 minut – mecze rozgrywane bez zmiany stron. Liczba graczy na boisku: 9 zawodników (8+1). Maksymalna liczba zawodników w drużynie 18. Przepisy zgodne z przepisami gry PZPN dla kategorii młodzik. Mecze rozgrywane będą każdy z każdym w grupie.

         Grupa A                                                       Grupa B                                        Grupa C

1. Jarmuta Szczawnica                                               1. Sandecja Nowy Sącz II                             1. Glinik Gorlice

2. Nowa Jastrząbka                                                     2. Beniaminek Krosno                                 2. Dunajec N.S. 2008

3. Sandecja Nowy Sącz                                               3. Mineralni Krynica                                     3. UKS Dys II

4. UKS Dys                                                                      4. Beskidzka AP                              4. UKS 6 Jasło 2008

5. AP Jasło                                                                      5. UKS 6 Jasło                                                 5. Akademia Respect

6. Pogoń Miechów                                                      6. ULKS Korzenna                                          6. Orzełki Brzozów

SOBOTA: 23.03.2019r. (Faza grupowa)

Boisko

Godzina

1 kolejka:

Wynik

BOISKO A

09:00

JARMUTA SZCZAWNICA

-

POGOŃ MIECHÓW

0:0

BOISKO B

09:00

NOWA JASTRZĄBKA

-

AP JASŁO

0:0

BOISKO A

09:20

SANDECJA NOWY SĄCZ I

-

UKS DYS

0:0

BOISKO B

09:20

SANDECJA NOWY SĄCZ II

-

ULKS KORZENNA

1:3

BOISKO A

09:40

BENIAMINEK KROSNO

-

UKS 6 JASŁO

0:0

BOISKO B

09:40

MINERALNI KRYNICA

-

BESKIDZKA AP

0:1

 

 

2 kolejka:

 

BOISKO A

10:00

UKS DYS

-

POGOŃ MIECHÓW

1:2

BOISKO B

10:00

AP JASŁO

-

SANDECJA NOWY SĄCZ I

0:3

BOISKO A

10:20

JARMUTA SZCZAWNICA

-

NOWA JASTRZĄBKA

0:0

BOISKO B

10:20

BESKIDZKA AP

-

ULKS KORZENNA

1:1

BOISKO A

10:40

UKS 6 JASŁO

-

MINERALNI KRYNICA

2:1

BOISKO B

10:40

SANDECJA NOWY SĄCZ II

-

BENIAMINEK KROSNO

0:1

 

 

3 kolejka:

 

BOISKO A

11:00

NOWA JASTRZĄBKA

-

POGOŃ MIECHÓW

0:6

BOISKO B

11:00

SANDECJA NOWY SĄCZ I

-

JARMUTA SZCZAWNICA

5:0

BOISKO A

11:20

UKS DYS

-

AP JASŁO

0:0

BOISKO B

11:20

BENIAMINEK KROSNO

-

ULKS KORZENNA

1:1

BOISKO A

11:40

MINERALNI KRYNICA

-

SANDECJA NOWY SĄCZ II

2:1

BOISKO B

11:40

BESKIDZKA AP

-

UKS 6 JASŁO

0:1

 

 

4 kolejka:

 

BOISKO A

12:00

AP JASŁO

-

POGOŃ MIECHÓW

0:1

BOISKO B

12:00

JARMUTA SZCZAWNICA

-

UKS DYS

1:0

BOISKO A

12:20

NOWA JASTRZĄBKA

-

SANDECJA NOWY SĄCZ I

0:4

BOISKO B

12:20

UKS 6 JASŁO

-

ULKS KORZENNA

1:0

BOISKO A

12:40

SANDECJA NOWY SĄCZ II

-

BESKIDZKA AP

0:2

BOISKO B

12:40

BENIAMINEK KROSNO

-

MINERALNI KRYNICA

0:3

 

 

5 kolejka:

 

BOISKO A

13:00

SANDECJA NOWY SĄCZ I

-

POGOŃ MIECHÓW

4:0

BOISKO B

13:00

UKS DYS

-

NOWA JASTRZĄBKA

0:1

BOISKO A

13:20

AP JASŁO

-

JARMUTA SZCZAWNICA

2:0

BOISKO B

13:20

MINERALNI KRYNICA

-

ULKS KORZENNA

2:0

BOISKO A

13:40

BESKIDZKA AP

-

BENIAMINEK KROSNO

0:2

BOISKO B

13:40

UKS 6 JASŁO

-

SANDECJA NOWY SĄCZ II

0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

1 kolejka:

 

BOISKO A

14:30

GLINIK GORLICE

-

ORZEŁKI BRZOZÓW

4:0

BOISKO B

14:30

DUNAJEC N.S. 2008

-

AKADEMIA RESPECT

0:1

BOISKO A

15:00

UKS DYS II

-

UKS 6 JASŁO 2008

0:2

 

 

2 kolejka:

 

BOISKO B

15:00

GLINIK GORLICE

-

DUNAJEC N.S. 2008

0:2

BOISKO A

15:30

AKADEMIA RESPECT

-

UKS DYS II

4:0

BOISKO B

15:30

UKS 6 JASŁO 2008

-

ORZEŁKI BRZOZÓW

1:1

 

 

3 kolejka:

 

BOISKO A

16:00

DUNAJEC N.S. 2008

-

ORZEŁKI BRZOZÓW

1:1

BOISKO B

16:00

UKS DYS II

-

GLINIK GORLICE

1:2

BOISKO A

16:30

UKS 6 JASŁO 2008

-

AKADEMIA RESPECT

0:2

 

 

4 kolejka:

 

BOISKO B

16:30

DUNAJEC N.S. 2008

-

UKS DYS II

3:0

BOISKO A

17:00

GLINIK GORLICE

-

UKS 6 JASŁO 2008

2:1

BOISKO B

17:00

AKADEMIA RESPECT

-

ORZEŁKI BRZOZÓW

3:0

 

 

5 kolejka:

 

BOISKO A

17:30

UKS 6 JASŁO 2008

-

DUNAJEC N.S. 2008

1:0

BOISKO B

17:30

UKS DYS II

-

ORZEŁKI BRZOZÓW

0:4

BOISKO A

18:00

AKADEMIA RESPECT

-

GLINIK GORLICE

0:1

 

NIEDZIELA: 24.03.2019r. (Faza finałowa)

Boisko

Godzina

1 kolejka (o miejsca 7-18):

Wynik

BOISKO A

09:00

AP JASŁO

-

UKS DYS II

1:0

BOISKO B

09:00

NOWA JASTRZĄBKA

-

ORZEŁKI BRZOZÓW

0:1

BOISKO A

09:20

ULKS KORZENNA

-

SANDECJA NOWY SĄCZ II

0:0

BOISKO B

09:20

UKS DYS

-

UKS “6” JASŁO 2008

3:0

BOISKO A

09:40

JARMUTA SZCZAWNICA

-

DUNAJEC NOWY SĄCZ

1:1

BOISKO B

09:40

BESKIDZKA AP

-

MINERALNI KRYNICA

0:2

 

 

2 kolejka (o miejsca 7-18):

 

BOISKO A

10:00

SANDECJA NOWY SĄCZ II

-

UKS DYS II

1:0

BOISKO B

10:00

ORZEŁKI BRZOZÓW

-

ULKS KORZENNA

0:2

BOISKO A

10:20

AP JASŁO

-

NOWA JASTRZĄBKA

2:1

BOISKO B

10:20

MINERALNI KRYNICA

-

UKS “6” JASŁO 2008

3:0

BOISKO A

10:40

DUNAJEC NOWY SĄCZ

-

BESKIDZKA AP

1:0

BOISKO B

10:40

UKS DYS

-

JARMUTA SZCZAWNICA

1:1

 

 

3 kolejka (o miejsca 7-18):

 

BOISKO A

11:00

NOWA JASTRZĄBKA

-

UKS DYS II

1:0

BOISKO B

11:00

ULKS KORZENNA

-

AP JASŁO

1:0

BOISKO A

11:20

SANDECJA NOWY SĄCZ II

-

ORZEŁKI BRZOZÓW

3:4

BOISKO B

11:20

JARMUTA SZCZAWNICA

-

UKS “6” JASŁO 2008

0:0

BOISKO A

11:40

BESKIDZKA AP

-

UKS DYS

0:2

BOISKO B

11:40

MINERALNI KRYNICA

-

DUNAJEC NOWY SĄCZ

1:0

 

 

4 kolejka (o miejsca 7-18):

 

BOISKO A

12:00

ORZEŁKI BRZOZÓW

-

UKS DYS II

1:0

BOISKO B

12:00

AP JASŁO

-

SANDECJA NOWY SĄCZ II

1:0

BOISKO A

12:20

NOWA JASTRZĄBKA

-

ULKS KORZENNA

0:3

BOISKO B

12:20

DUNAJEC NOWY SĄCZ

-

UKS “6” JASŁO 2008

1:0

BOISKO A

12:40

UKS DYS

-

MINERALNI KRYNICA

1:1

BOISKO B

12:40

JARMUTA SZCZAWNICA

-

BESKIDZKA AP

1:0

 

 

5 kolejka (o miejsca 7-18):

 

BOISKO A

13:00

ULKS KORZENNA

-

UKS DYS II

6:0

BOISKO B

13:00

SANDECJA NOWY SĄCZ II

-

NOWA JASTRZĄBKA

2:0

BOISKO A

13:20

ORZEŁKI BRZOZÓW

-

AP JASŁO

1:0

BOISKO B

13:20

BESKIDZKA AP

-

UKS “6” JASŁO 2008

5:1

BOISKO A

13:40

MINERALNI KRYNICA

-

JARMUTA SZCZAWNICA

1:0

BOISKO B

13:40

DUNAJEC NOWY SĄCZ

-

UKS DYS

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

1 kolejka (o miejsca 1-6):

 

BOISKO A

14:30

POGOŃ MIECHÓW

-

GLINIK GORLICE

0:2

BOISKO B

14:30

UKS “6” JASŁO

-

AKADEMIA RESPECT

1:0

BOISKO A

15:00

SANDECJA NOWY SĄCZ

-

BENIAMINEK KROSNO

2:0

 

 

2 kolejka (o miejsca 1-6):

 

BOISKO B

15:00

POGOŃ MIECHÓW

-

UKS “6” JASŁO

0:2

BOISKO A

15:30

AKADEMIA RESPECT

-

SANDECJA NOWY SĄCZ

0:0

BOISKO B

15:30

BENIAMINEK KROSNO

-

GLINIK GORLICE

2:0

 

 

3 kolejka (o miejsca 1-6):

 

BOISKO A

16:00

UKS “6” JASŁO

-

GLINIK GORLICE

3:2

BOISKO B

16:00

SANDECJA NOWY SĄCZ

-

POGOŃ MIECHÓW

5:0

BOISKO A

16:30

BENIAMINEK KROSNO

-

AKADEMIA RESPECT

3:0

 

 

4 kolejka (o miejsca 1-6):

 

BOISKO B

16:30

UKS “6” JASŁO

-

SANDECJA NOWY SĄCZ

0:2

BOISKO A

17:00

POGOŃ MIECHÓW

-

BENIAMINEK KROSNO

1:1

BOISKO B

17:00

AKADEMIA RESPECT

-

GLINIK GORLICE

3:1

 

 

5 kolejka (o miejsca 1-6):

 

BOISKO A

17:30

BENIAMINEK KROSNO

-

UKS “6” JASŁO

1:0

BOISKO B

17:30

SANDECJA NOWY SĄCZ

-

GLINIK GORLICE

4:0

BOISKO A

18:00

AKADEMIA RESPECT

-

POGOŃ MIECHÓW

0:0

     18:30 – Ceremonia zakończenia

Klasyfikacja końcowa:
1. Sandecja Nowy Sącz
2. Beniaminek Krosno
3. UKS "Szóstka" Jasło
4. Akademia Respect
5. Glinik Gorlice
6. Pogoń Miechów

Grupa średnio-zaawansowana:
1. Mineralni Krynica
2. Dunajec Nowy Sącz
3. UKS Dys
4. Jarmuta Szczawnica
5. Beskidzka AP
6. UKS "Szóstka" Jasło 2008

Grupa podstawowa:
1. ULKS Korzenna
2. Orzełki Brzozów
3. AP Jasło
4. Sandecja Nowy Sącz II
5. Nowa Jastrząbka
6. UKS Dys II

 

IMG_0241.jpgIMG_0242.jpgIMG_0249.jpgIMG_0251.jpgIMG_0257.jpgIMG_0259.jpgIMG_0260.jpgIMG_0262.jpgIMG_0267.jpgIMG_0269.jpgIMG_0270.jpgIMG_0289.jpgIMG_0292.jpgIMG_0300.jpgIMG_0301.jpgIMG_0304.jpgIMG_0312.jpgIMG_0315.jpgIMG_0330.jpgIMG_0335.jpgIMG_0346.jpgIMG_0351.jpgIMG_0356.jpgIMG_0397.jpgIMG_0403.jpgIMG_0409.jpgIMG_0429.jpgIMG_0438.jpgIMG_0443.jpgIMG_0445.jpgIMG_0449.jpgIMG_0469.jpgIMG_0483.jpgIMG_0494.jpgIMG_0498.jpgIMG_0507.jpgIMG_0518.jpgIMG_0529.jpgIMG_0531.jpgIMG_0538.jpgIMG_0539.jpgIMG_0542.jpgIMG_0546.jpgIMG_0548.jpgIMG_0554.jpgIMG_0560.jpgIMG_0567.jpgIMG_0577.jpgIMG_0582.jpgIMG_0585.jpgIMG_0588.jpgIMG_0590.jpgIMG_0597.jpgIMG_0601.jpgIMG_0603.jpgIMG_0608.jpgIMG_0610.jpgIMG_0615.jpgIMG_0625.jpgIMG_0630.jpgIMG_0635.jpgIMG_0648.jpgIMG_0650.jpgIMG_0657.jpgIMG_0662.jpgIMG_0676.jpgIMG_0682.jpgIMG_0687.jpgIMG_0691.jpgIMG_0695.jpgIMG_0701.jpgIMG_0714.jpgIMG_0721.jpgIMG_0723.jpgIMG_0730.jpgIMG_0735.jpgIMG_0755.jpgIMG_0759.jpgIMG_0761.jpgIMG_0765.jpgIMG_0784.jpgIMG_0793.jpgIMG_0797.jpgIMG_0805.jpgIMG_0807.jpgIMG_0817.jpgIMG_0822.jpgIMG_0824.jpgIMG_0828.jpgIMG_0833.jpgIMG_0841.jpgIMG_0850.jpgIMG_0855.jpgIMG_0864.jpgIMG_0874.jpgIMG_0895.jpgIMG_0909.jpgIMG_0919.jpgIMG_0937.jpg