Turniej Respect CUP 2006 PLAN, WYNIKI, ZDJĘCIA

--= Turniej RESPECT CUP U-13 =--
Kategoria: młodzik (2006 i młodsi)

10 zespołów. Piątek/Sobota/Niedziela 15/16/17 marzec 2019r.
Mecze rozgrywane będą na jednym boisku zgodnym z unifikacją w kategorii młodzik (bramki na „szesnastkach”). Miejsce hala pneumatyczna w Szalowa Sport Arena. Bramki 5x2. Czas gry 30 minut – mecze rozgrywane bez zmiany stron. Liczba graczy na boisku: 9 zawodników (8+1). Maksymalna liczba zawodników w drużynie 18. Przepisy zgodne z przepisami gry PZPN dla kategorii młodzik. Mecze rozgrywane będą każdy z każdym, w większości drużyn po
3 spotkania każdego dnia.

 

Turniej RESPECT CUP 2006 – 15-16-17.03.2019r.

--> AKTUALNA TABELA NA ŻYWO<--
--> WYNIKI TERMINARZ NA ŻYWO <--

I dzień Turnieju - PIĄTEK - 15.03.19

Godzina:

1 kolejka:

 

10:00

MOSiR MIŃSK

-

AP 21 KRAKÓW

:

10:35

SANDECJA NOWY SĄCZ

-

APMT POLSKA

:

11:10

AKADEMIA RESPECT

-

FABLOK CHRZANÓW

:

11:45

WISŁA KRAKÓW

-

LIMANOVIA

:

Godzina:

2 kolejka:

 

12:20

AP 21 KRAKÓW

-

BENIAMINEK KROSNO

:

12:55

WISŁA KRAKÓW

-

MOSiR MIŃSK

:

13:30

FABLOK CHRZANÓW

-

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

14:05

APMT POLSKA

-

LIMANOVIA

:

Godzina:

3 kolejka:

 

14:40

BENIAMINEK KROSNO

-

WISŁA KRAKÓW

:

15:15

AKADEMIA RESPECT

-

AP 21 KRAKÓW

:

15:50

MOSiR MIŃSK

-

LIMANOVIA

:

16:25

APMT POLSKA

-

FABLOK CHRZANÓW

:

 17:00

 

-

 

 

II dzień Turnieju - SOBOTA - 16.03.19

Godzina:

4 kolejka:

 

09:00

DAP DĘBICA

-

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

09:35

FABLOK CHRZANÓW

-

LIMANOVIA

:

10:10

AP 21 KRAKÓW

-

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

10:45

DAP DĘBICA

-

APMT POLSKA

:

11:20

MOSiR MIŃSK

-

BENIAMINEK KROSNO

:

11:55

WISŁA KRAKÓW

-

AKADEMIA RESPECT

:

PO IV KOLEJCE ODBEDZIE SIĘ OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU!

Godzina:

5 kolejka:

 

12:30

BENIAMINEK KROSNO

-

LIMANOVIA

:

13:05

AKADEMIA RESPECT

-

MOSiR MIŃSK

:

13:40

SANDECJA NOWY SĄCZ

-

WISŁA KRAKÓW

:

14:15

APMT POLSKA

-

AP 21 KRAKÓW

:

14:50

FABLOK CHRZANÓW

-

DAP DĘBICA

:

Godzina:

6 kolejka:

 

15:25

MOSiR MIŃSK

-

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

16:00

DAP DĘBICA

-

LIMANOVIA

:

16:35

WISŁA KRAKÓW

-

APMT POLSKA

:

17:10

AP 21 KRAKÓW

-

FABLOK CHRZANÓW

:

17:45

BENIAMINEK KROSNO

-

AKADEMIA RESPECT

:

18:20

AKADEMIA RESPECT

-

DAP DĘBICA

:

III dzień Turnieju - NIEDZIELA - 17.03.19

Godzina:

7 kolejka:

 

08:30

AP 21 KRAKÓW

-

WISŁA KRAKÓW

:

09:00

BENIAMINEK KROSNO

-

DAP DĘBICA

:

09:35

AKADEMIA RESPECT

-

LIMANOVIA

:

10:10

APMT POLSKA

-

MOSiR MIŃSK

:

10:45

SANDECJA NOWY SĄCZ

-

BENIAMINEK KROSNO

:

11:20

DAP DĘBICA

-

AP 21 KRAKÓW

:

11:55

FABLOK CHRZANÓW

-

WISŁA KRAKÓW

:

Godzina:

8 kolejka:

 

12:30

BENIAMINEK KROSNO

-

APMT POLSKA

:

13:05

AP 21 KRAKÓW

-

LIMANOVIA

:

13:40

MOSiR MIŃSK

-

FABLOK CHRZANÓW

:

14:15

WISŁA KRAKÓW

-

DAP DĘBICA

:

14:50

AKADEMIA RESPECT

-

SANDECJA NOWY SĄCZ

:

Godzina:

9 kolejka:

 

15:25

FABLOK CHRZANÓW

-

BENIAMINEK KROSNO

:

16:00

SANDECJA NOWY SĄCZ

-

LIMANOVIA

:

16:35

DAP DĘBICA

-

MOSiR MIŃSK

:

17:10

APMT POLSKA

-

AKADEMIA RESPECT

:

17:45

OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU!

           

--> AKTUALNA TABELA <--
--> WYNIKI NA ŻYWO <--

Galeria zdjęć:

IMG_0001.jpgIMG_0005.jpgIMG_0008.jpgIMG_0016.jpgIMG_0020.jpgIMG_0027.jpgIMG_0035.jpgIMG_0038.jpgIMG_0042.jpgIMG_0046.jpgIMG_0052.jpgIMG_0063.jpgIMG_0068.jpgIMG_0070.jpgIMG_0080.jpgIMG_0086.jpgIMG_0093.jpgIMG_0098.jpgIMG_0104.jpgIMG_0109.jpgIMG_0118.jpgIMG_0128.jpgIMG_0134.jpgIMG_0141.jpgIMG_0145.jpgIMG_0155.jpgIMG_0161.jpgIMG_0166.jpgIMG_0172.jpgIMG_0188.jpgIMG_0197.jpgIMG_0201.jpgIMG_0223.jpgIMG_0233.jpgIMG_9388.jpgIMG_9393.jpgIMG_9402.jpgIMG_9409.jpgIMG_9415.jpgIMG_9429.jpgIMG_9434.jpgIMG_9440.jpgIMG_9494.jpgIMG_9501.jpgIMG_9505.jpgIMG_9506.jpgIMG_9515.jpgIMG_9529.jpgIMG_9545.jpgIMG_9547.jpgIMG_9549.jpgIMG_9556.jpgIMG_9567.jpgIMG_9578.jpgIMG_9579.jpgIMG_9591.jpgIMG_9606.jpgIMG_9614.jpgIMG_9620.jpgIMG_9622.jpgIMG_9632.jpgIMG_9651.jpgIMG_9663.jpgIMG_9668.jpgIMG_9686.jpgIMG_9692.jpgIMG_9694.jpgIMG_9700.jpgIMG_9707.jpgIMG_9713.jpgIMG_9728.jpgIMG_9735.jpgIMG_9750.jpgIMG_9753.jpgIMG_9758.jpgIMG_9761.jpgIMG_9764.jpgIMG_9768.jpgIMG_9770.jpgIMG_9771.jpgIMG_9773.jpgIMG_9777.jpgIMG_9778.jpgIMG_9780.jpgIMG_9782.jpgIMG_9785.jpgIMG_9788.jpgIMG_9789.jpgIMG_9791.jpgIMG_9793.jpgIMG_9796.jpgIMG_9798.jpgIMG_9799.jpgIMG_9804.jpgIMG_9807.jpgIMG_9815.jpgIMG_9819.jpgIMG_9822.jpgIMG_9824.jpgIMG_9827.jpgIMG_9832.jpgIMG_9842.jpgIMG_9858.jpgIMG_9860.jpgIMG_9869.jpgIMG_9871.jpgIMG_9902.jpgIMG_9908.jpgIMG_9912.jpgIMG_9914.jpgIMG_9915.jpgIMG_9920.jpgIMG_9929.jpgIMG_9930.jpgIMG_9935.jpgIMG_9938.jpgIMG_9942.jpgIMG_9945.jpgIMG_9955.jpgIMG_9958.jpgIMG_9960.jpgIMG_9964.jpgIMG_9966.jpgIMG_9970.jpgIMG_9971.jpgIMG_9973.jpgIMG_9975.jpgIMG_9977.jpgIMG_9986.jpg