Turniej Niepodległości U-10 PLAN, WYNIKI, ZDJĘCIA

Turniej Niepodległości kategoria: Orlik 2009 – 21 zespołów

Sobota 24 Listopada, Niedziela 25 Listopada 2018r.
Sobota 3 grupy po 7 zespołów – eliminacje – każda drużyna zagra około 100 minut (każdy z każdym w grupie).
Niedziela 3 grup po 7 zespołów – faza finałowa – każda drużyna zagra około 100 minut (każdy z każdym w grupie).

Mecze rozgrywać się będą na trzech boiskach równolegle o rozmiarach przeznaczonych dla kategorii orlik. Miejsce hala pneumatyczna w Szalowa Sport Arena. Bramki 5x2. Czas gry 16 minut bez zmiany stron, mecze po 7 zawodników (6+1), piłka rozmiar 4.

 

Sobota 24.11.2018r. – faza grupowa

Sesja poranna: Grupa A i B.

1 kolejka:

9:00 – BOISKO A -  Sandecja Nowy Sącz – Sokoliki Stary Sącz I - 0-0
9:00 – BOISKO B - OKS Olesno – Mineralni Krynica - 0-1
9:00 - BOISKO C -  Glinik Gorlice – Korona Beskidu - 3-0
9:20 – BOISKO A - AP 21 Chrzanów – Poprad Rytro - 3-0
9:20 – BOISKO B -  Kolejarz Stróże –         MKS Kluczbork - 3-2
9:20 - BOISKO C - Sokoliki Stary Sącz II – DAP Dębica - 0-0

2 kolejka:

9:40 – BOISKO A - Mineralni Krynica – Glinik Gorlice - 2-0
9:40 – BOISKO B -  Sokoliki Stary Sącz I – OKS Olesno - 0-1
9:40 - BOISKO C - Poprad Muszyna – Sandecja Nowy Sącz - 1-0
10:00 – BOISKO A - MKS Kluczbork – Sokoliki Stary Sącz II - 0-2
10:00 – BOISKO B -  Poprad Rytro – Kolejarz Stróże - 0-1     
10:00 - BOISKO C - AP Sanok – AP 21 Chrzanów - 2-2

3 kolejka:

10:20 – BOISKO A - OKS Olesno – Poprad Muszyna - 1-1
10:20 – BOISKO B -  Glinik Gorlice – Sokoliki Stary Sącz I - 5-1
10:20 - BOISKO C - Korona Beskidu – Mineralni Krynica - 0-2
10:40 – BOISKO A - Kolejarz Stróże – AP Sanok - 2-0     
10:40 – BOISKO B -  Sokoliki Stary Sącz II – Poprad Rytro - 7-0
10:40 - BOISKO C - DAP Dębica – MKS Kluczbork - 4-0

4 kolejka:

11:00 – BOISKO A - Sokoliki Stary Sącz I –  Korona Beskidu - 0-0
11:00 – BOISKO B - Poprad Muszyna – Glinik Gorlice - 0-2
11:00 – BOISKO C - Sandecja Nowy Sącz – OKS Olesno - 3-0
11:20 – BOISKO A - Poprad Rytro – DAP Dębica - 0-10
11:20 – BOISKO B - AP Sanok – Sokoliki Stary Sącz II - 0-6
11:20 – BOISKO C - AP 21 Chrzanów – Kolejarz Stróże - 0-1

5 kolejka:

11:40 – BOISKO A - Glinik Gorlice – Sandecja Nowy Sącz - 0-0
11:40 – BOISKO B - Korona Beskidu – Poprad Muszyna - 2-1
11:40 – BOISKO C - Mineralni Krynica – Sokoliki Stary Sącz I - 2-0
12:00 – BOISKO A - Sokoliki Stary Sącz II – AP 21 Chrzanów - 3-2
12:00 – BOISKO B - DAP Dębica – AP Sanok - 3-0
12:00 – BOISKO C - MKS Kluczbork – Poprad Rytro - 4-1

6 kolejka:

12:20 – BOISKO A - Poprad Muszyna – Mineralni Krynica - 0-1
12:20 – BOISKO B - Sandecja Nowy Sącz – Korona Beskidu - 6-0
12:20 – BOISKO C - OKS Olesno – Glinik Gorlice - 1-3
12:40 – BOISKO A - AP Sanok – MKS Kluczbork - 1-2
12:40 – BOISKO B - AP 21 Chrzanów – DAP Dębica - 0-4
12:40 – BOISKO C - Kolejarz Stróże – Sokoliki Stary Sącz II - 0-0

7 kolejka:

13:00 – BOISKO A - Korona Beskidu – OKS Olesno 0-3
13:00 – BOISKO B - Mineralni Krynica – Sandecja Nowy Sącz 0-2
13:00 – BOISKO C - Sokoliki Stary Sącz I – Poprad Muszyna 0-3
13:20 – BOISKO A - DAP Dębica  – Kolejarz Stróże 2-0
13:20 – BOISKO B - MKS Kluczbork – AP 21 Chrzanów 1-3
13:20 – BOISKO C - Poprad Rytro – AP Sanok 1-3

Sesja popołudniowa: Grupa C

1 kolejka:

14:30 – BOISKO A - Igloopol Dębica – Champions Cięzkowice - 2-0
14:30 – BOISKO B - Dunajec Nowy Sącz – Metal Tarnów - 0-1
14:30 – BOISKO C - Biegoniczanka Biegonice – Czajka Team - 1-2

2 kolejka:

15:00 – BOISKO A - Metal Tarnów – Biegoniczanka Biegonice - 2-1
15:00 – BOISKO B - Champions Cięzkowice – Dunajec Nowy Sącz - 0-1
15:00 – BOISKO C - Akademia Respect – Igloopol Dębica - 0-3

3 kolejka:

15:30 – BOISKO A - Dunajec Nowy Sącz – Akademia Respect - 2-2
15:30 – BOISKO B - Biegoniczanka Biegonice – Champions - 6-0
15:30 – BOISKO C - Czajka Team – Metal Tarnów - 5-0

4 kolejka:

16:00 – BOISKO A - Champions Cięzkowice – Czajka Team - 0-8
16:00 – BOISKO B - Akademia Respect – Biegoniczanka Biegonice - 2-0
16:00 – BOISKO C - Igloopol Dębica – Dunajec Nowy Sącz - 6-2

5 kolejka:

16:30 – BOISKO A - Biegoniczanka Biegonice – Igloopol Dębica - 1-3
16:30 – BOISKO B - Czajka Team – Akademia Respect - 3-2
16:30 – BOISKO C - Metal Tarnów – Champions Cięzkowice - 3-1

6 kolejka:

17:00 – BOISKO A - Akademia Respect – Metal Tarnów - 0-4
17:00 – BOISKO B - Igloopol Dębica – Czajka Team - 1-2
17:00 – BOISKO C - Dunajec Nowy Sącz – Biegoniczanka Biegonice - 0-2

7 kolejka:

17:30 – BOISKO A - Czajka Team – Dunajec Nowy Sącz - 2-0
17:30 – BOISKO B - Metal Tarnów – Igloopol Dębica - 0-6
17:30 – BOISKO C - Champions Cięzkowice – Akademia Respect - 0-7

 

Wyniki grup:

Grupa A:

1. Mineralni Krynica - 15 pkt.
2. Glinik Gorlice - 13 pkt.
3. Sandecja Nowy Sącz - 11 pkt.
4. Poprad Muszyna - 7 pkt.
5. OKS Olesno - 7 pkt.
6. Korona Beskidu - 4 pkt.
7. Sokoliki Stary Sącz I - 1 pkt.

Grupa B:

1. DAP Dębica - 16 pkt.
2. Sokół Stary Sącz II - 14 pkt.
3. Kolejarz Stróze - 13 pkt.
4. AP 21 Chrzanów - 7 pkt.
5. MKS Kluczbork - 6 pkt.
6. AP Sanok - 4 pkt.
7. Poprad Rytro - 0 pkt.

Grupca C:

1. Czajka Team  - 18 pkt.
2. Igloopol Dębica - 15 pkt.
3. Metal Tarnów - 12 pkt.
4. Akademia Respect - 7 pkt.
5. Biegoniczanka Biegonice - 6 pkt.
6. Dunajec Nowy Sącz - 4 pkt.
7. Champions Ciężkowice - 0 pkt.

 

Niedziela 25.11.2018r.  - faza finałowa:

II Liga o miejsca 15-21

1 kolejka:

9:00 - Sokoliki Stary Sącz I – MKS Kluczbork - 0-1
9:00 - AP Sanok – Champions Ciężkowice - 3-0
9:00 - Poprad Rytro – Dunajec Nowy Sącz - 1-1

2 kolejka:

9:40 - Champions Ciężkowice – Poprad Rytro - 0-5
9:40 - MKS Kluczbork – AP Sanok - 2-0
9:40 - Korona Beskidu – Sokoliki Stary Sącz I - 0-1

3 kolejka:

10:20 - AP Sanok – Korona Beskidu - 1-0
10:20 - Poprad Rytro – MKS Kluczbork - 0-1
10:20 - Dunajec Nowy Sącz – Champions Ciężkowice - 3-0

4 kolejka:

11:00 - MKS Kluczbork – Dunajec Nowy Sącz - 6-0
11:00 - Korona Beskidu – Poprad Rytro - 1-4
11:00 - Sokoliki Stary Sącz I – AP Sanok - 0-0

5 kolejka:

11:40 - Poprad Rytro – Sokoliki Stary Sącz I - 2-0
11:40 - Dunajec Nowy Sącz – Korona Beskidu - 0-1 
11:40 - Champions Ciężkowice – MKS Kluczbork - 0-4

6 kolejka:

12:20 - Korona Beskidu – Champions Ciężkowice - 2-0
12:20 - Sokoliki Stary Sącz I – Dunajec Nowy Sącz - 0-0
12:20 - AP Sanok – Poprad Rytro - 3-2

7 kolejka:

13:00 - Dunajec Nowy Sącz – AP Sanok - 0-4
13:00 - Champions Ciężkowice – Sokoliki Stary Sącz I - 0-6
13:00 - MKS Kluczbork – Korona Beskidu - 1-1

Końcowa klasyfikacja II Ligi:

1. MKS Kluczbork - 16 pkt.
2. AP Sanok - 13 pkt.
3. Poprad Rytro - 10 pkt.
4. Sokoliki Stary Sącz I - 8 pkt. 
5. Korona Beskidu - 7 pkt.
6. Dunajec Nowy Sącz - 5 pkt.
7. Champions Ciężkowice - 0 pkt.


I Liga - o miejsca 8-14

1 kolejka:

9:20 - Poprad Muszyna – Biegoniczanka Biegonice - 0-2
9:20 - Metal Tarnów – Akademia Respect - 1-2
9:20 - AP 21 Chrzanów – OKS Olesno - 2-1

2 kolejka:

10:00 - Akademia Respect – AP 21 Chrzanów - 0-1
10:00 - Biegoniczanka Biegonice – Metal Tarnów - 0-0
10:00 - Sandecja Nowy Sącz – Poprad Muszyna - 5-0

3 kolejka:

10:40 - Metal Tarnów – Sandecja Nowy Sącz - 1-8
10:40 - AP 21 Chrzanów – Biegoniczanka Biegonice - 2-0
10:40 - OKS Olesno – Akademia Respect - 3-0

4 kolejka:

11:20 - Biegoniczanka Biegonice – OKS Olesno - 0-2
11:20 - Sandecja Nowy Sącz – AP 21 Chrzanów - 1-0
11:20 - Poprad Muszyna – Metal Tarnów - 4-0

5 kolejka:

12:00 - AP 21 Chrzanów – Poprad Muszyna - 1-0
12:00 - OKS Olesno – Sandecja Nowy Sącz - 0-4
12:00 - Akademia Respect – Biegoniczanka Biegonice - 1-0

6 kolejka:

12:40 - Sandecja Nowy Sącz – Akademia Respect - 6-0
12:40 - Poprad Muszyna – OKS Olesno - 2-2
12:40 - Metal Tarnów – AP 21 Chrzanów - 0-6

7 kolejka:

13:20 - OKS Olesno – Metal Tarnów - 6-2
13:20 - Akademia Respect – Poprad Muszyna - 1-2
13:20 - Biegoniczanka Biegonice – Sandecja Nowy Sącz - 0-4

Końcowa klasyfikacja I Ligi:

1. Sandecja Nowy Sącz - 18 pkt.
2. AP 21 Chrzanów - 15 pkt.
3. OKS Olesno - 10 pkt.
4. Poprad Muszyna - 7 pkt. 
5. Akademia Respect - 6 pkt.
6. Biegoniczanka - 4 pkt.
7. Metal Tarnów - 1 pkt.


Ekstraklasa - o miejsca 1-7

1 kolejka:

14:30 - Glinik Gorlice – Kolejarz Stróże - 2-0
14:30 - DAP Dębica – Igloopol Dębica - 4-0
14:30 - Sokoliki Stary Sącz II – Czajka Team - 3-0

2 kolejka:

15:00 - Igloopol Dębica – Sokoliki Stary Sącz II - 2-1
15:00 - Kolejarz Stróże – DAP Dębica - 1-2
15:00 - Mineralni Krynica – Glinik Gorlice 0-1

3 kolejka:

15:30 - DAP Dębica – Mineralni Krynica - 4-0
15:30 - Sokoliki Stary Sącz II – Kolejarz Stróże 3-0
15:30 - Czajka Team – Igloopol Dębica - 1-4

4 kolejka:

16:00 - Kolejarz Stróże – Czajka Team - 4-0
16:00 - Mineralni Krynica – Sokoliki Stary Sącz II - 0-2
16:00 - Glinik Gorlice – DAP Dębica - 1-2

5 kolejka:

16:30 - Sokoliki Stary Sącz II – Glinik Gorlice - 0-1
16:30 - Czajka Team – Mineralni Krynica - 1-2
16:30 - Igloopol Dębica – Kolejarz Stróże - 2-1

6 kolejka:

17:00 - Mineralni Krynica – Igloopol Dębica - 1-1
17:00 - Glinik Gorlice – Czajka Team - 1-1
17:00 - DAP Dębica – Sokoliki Stary Sącz II - 1-0

7 kolejka:

17:30 - Czajka Team – DAP Dębica - 0-1
17:30 - Igloopol Dębica – Glinik Gorlice - 3-1
17:30 - Kolejarz Stróże – Mineralni Krynica - 0-0

18:00 - Ceremonia zakończenia, wręczenie dyplomów

 

Końcowa klasyfikacja Ekstraklasa:

1. DAP Dębica - 18 pkt.
2. Igloopol Dębica - 13 pkt.
3. Glinik Gorlice - 10 pkt.
4. Sokoliki Stary Sącz II - 9 pkt. 
5. Mineralni Krynica - 5 pkt.
6. Kolejarz Stróże - 4 pkt.
7. Czajka Team - 1 pkt.

 

Galeria zdjęć:

IMG_3227.jpgIMG_3229.jpgIMG_3230.jpgIMG_3231.jpgIMG_3233.jpgIMG_3238.jpgIMG_3245.jpgIMG_3251.jpgIMG_3256.jpgIMG_3261.jpgIMG_3266.jpgIMG_3267.jpgIMG_3268.jpgIMG_3277.jpgIMG_3283.jpgIMG_3290.jpgIMG_3293.jpgIMG_3295.jpgIMG_3302.jpgIMG_3307.jpgIMG_3317.jpgIMG_3321.jpgIMG_3329.jpgIMG_3336.jpgIMG_3337.jpgIMG_3342.jpgIMG_3344.jpgIMG_3350.jpgIMG_3354.jpgIMG_3359.jpgIMG_3361.jpgIMG_3363.jpgIMG_3372.jpgIMG_3374.jpgIMG_3376.jpgIMG_3382.jpgIMG_3386.jpgIMG_3402.jpgIMG_3404.jpgIMG_3412.jpgIMG_3418.jpgIMG_3434.jpgIMG_3461.jpgIMG_3463.jpgIMG_3473.jpgIMG_3480.jpgIMG_3488.jpgIMG_3490.jpgIMG_3503.jpgIMG_3541.jpgIMG_3576.jpgIMG_3580.jpgIMG_3590.jpgIMG_3604.jpgIMG_3607.jpgIMG_3609.jpgIMG_3611.jpgIMG_3617.jpgIMG_3621.jpgIMG_3627.jpgIMG_3640.jpgIMG_3646.jpgIMG_3651.jpgIMG_3661.jpgIMG_3672.jpgIMG_3681.jpgIMG_3689.jpgIMG_3702.jpgIMG_3704.jpgIMG_3715.jpgIMG_3723.jpgIMG_3728.jpgIMG_3736.jpgIMG_3742_.jpgIMG_3745.jpgIMG_3753.jpgIMG_3757.jpgIMG_3764.jpgIMG_3772.jpgIMG_3775.jpgIMG_3783.jpgIMG_3794.jpgIMG_3796.jpgIMG_3801.jpgIMG_3804.jpgIMG_3810.jpgIMG_3817.jpgIMG_3829.jpgIMG_3832.jpgIMG_3840.jpgIMG_3856.jpgIMG_3863.jpgIMG_3868.jpgIMG_3870.jpgIMG_3877.jpgIMG_3886.jpgIMG_3894.jpgIMG_3908.jpgIMG_3918.jpgIMG_3919.jpgIMG_3932.jpgIMG_3937.jpgIMG_3945.jpgIMG_3949.jpgIMG_3953.jpgIMG_3962.jpgIMG_3972.jpgIMG_3981.jpgIMG_3987.jpgIMG_3997.jpgIMG_4011.jpgIMG_4013.jpgIMG_4026.jpgIMG_4050.jpgIMG_4056.jpgIMG_4073.jpgIMG_4080.jpgIMG_4092.jpgIMG_4100_.jpgIMG_4110.jpgIMG_4114.jpgIMG_4116.jpgIMG_4124.jpgIMG_4135.jpgIMG_4138.jpgIMG_4148.jpgIMG_4154.jpgIMG_4166.jpgIMG_4178.jpgIMG_4181.jpgIMG_4189.jpgIMG_4194.jpgIMG_4212.jpgIMG_4226.jpgIMG_4231.jpgIMG_4237.jpgIMG_4243.jpgIMG_4272.jpgIMG_4301.jpgIMG_4319.jpgIMG_4320.jpgIMG_4326.jpgIMG_4328.jpgIMG_4338.jpgIMG_4348.jpgIMG_4365.jpgIMG_4377.jpgIMG_4380.jpgIMG_4381.jpgIMG_4389.jpgIMG_4391.jpgIMG_4393.jpgIMG_4396.jpgIMG_4400.jpgIMG_4407.jpgIMG_4412.jpgIMG_4419.jpgIMG_4423.jpgIMG_4426.jpgIMG_4431.jpgIMG_4432.jpgIMG_4436.jpgIMG_4441.jpgIMG_4446.jpgIMG_4450_.jpgIMG_4457.jpgIMG_4459.jpgIMG_4465.jpgIMG_4468.jpgIMG_4472.jpgIMG_4475.jpgIMG_4481.jpgIMG_4483.jpgIMG_4486.jpgIMG_4492.jpgIMG_4493.jpgIMG_4495.jpgIMG_4500.jpgIMG_4512.jpgIMG_4514.jpgIMG_4526.jpgIMG_4530.jpg