Turniej Niepodległości U-11 PLAN, WYNIKI, ZDJĘCIA

Turniej Niepodległości kategoria orlik 2008 – 21 zespołów
Sobota 17 Listopada, Niedziela 18 Listopada 2018r.
Sobota 3 grupy po 7 zespołów – eliminacje – każda drużyna zagra około 100minut (każdy z każdym w grupie).
Niedziela 3 grup po 7 zespołów – faza finałowa – każda drużyna zagra około 100minut (każdy z każdym w grupie).

Mecze rozgrywać się będą na trzech boiskach równolegle o rozmiarach przeznaczonych dla kategorii orlik. Miejsce hala pneumatyczna w Szalowa Sport Arena. Bramki 5x2. Czas gry 16 minut bez zmiany stron, mecze po 7 zawodników (6+1), piłka rozmiar 4.

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

Czarnomorec Odessa I

Czarnomorec Odessa II

Kmita Zabierzów

Jutrzenka Bychlew

Akademia Respect

AP Goal I

Korona Beskidu Wawrzka

Akademia Kolejarz Stróże

Glinik Gorlice

Sokoliki Stary Sącz

Sandecja Nowy Sącz

AP Goal II

LKS Nowa Jastrząbka

English Football

AP Goal 2009

Grunwald Budziwój

Igloopol Dębica

UKS Pleśna

Tarnovia Tarnów

Podebeskidzie Bielsko-Biała

UKS Szóstka Jasło

Sobota 17.11.2018r. – faza grupowa

Sesja poranna: Grupa A i B.

1 kolejka:

9:00 - Jutrzenka Bychlew – Tarnovia Tarnów 0:2
9:00 - Korona Beskidu Wawrzka – Grunwald Budziwój 3:1
9:00 - Sokoliki Stary Sącz – LKS Nowa Jastrząbka 5:0
9:20 - Akademia Respect – Podbeskidzie Bielsko Biała 1:3
9:20 - Kolejarz Stróże –  Igloopol Dębica 2:1
9:20 - Sandecja Nowy Sącz – English Football 2:1

2 kolejka:

9:40 - Grunwald Budziwój – Sokoliki Stary Sącz 0:5
9:40 - Tarnovia Tarnów – Korona Beskidu Wawrzka 2:0
9:40 - Czarnomorec Odessa I – Jutrzenka Bychlew 3:0
10:00 - Igloopol Dębica – Sandecja Nowy Sącz 0:2
10:00 - Podbeskidzie Bielsko Biała – Kolejarz Stróże 1:0
10:00 - Czarnomorec Odessa II – Akademia Respect 1:0

3 kolejka:

10:20 - Korona Beskidu Wawrzka – Czarnomorec Odessa I 0:4
10:20 - Sokoliki Stary Sącz – Tarnovia Tarnów 1:3
10:20 - LKS Nowa Jastrząbka – Grunwald Budziwój 2:2
10:40 - Kolejarz Stróże – Czarnomorec Odessa II 0:2
10:40 - Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko Biała 2:0
10:40 - English Football – Igloopol Dębica 4:0

4 kolejka:

11:00 - Tarnovia Tarnów –  LKS Nowa Jastrząbka 1:1
11:00 - Czarnomorec Odessa I – Sokoliki Stary Sącz 4:0
11:00 - Jutrzenka Bychlew – Korona Beskidu Wawrzka 2:0
11:20 - Podbeskidzie Bielsko Biała – English Football 4:1
11:20 - Czarnomorec Odessa II – Sandecja Nowy Sącz 0:2
11:20 - Akademia Respect – Kolejarz Stróże 0:2

5 kolejka:

11:40 - Sokoliki Stary Sącz – Jutrzenka Bychlew 1:2
11:40 - LKS Nowa Jastrząbka – Czarnomorec Odessa I 0:7
11:40 - Grunwald Budziwój – Tarnovia Tarnów 0:3
12:00 - Sandecja Nowy Sącz – Akademia Respect 3:0
12:00 - English Football – Czarnomorec Odessa II 1:1
12:00 - Igloopol Dębica – Podbeskidzie Bielsko Biała 1:4

6 kolejka:

12:20 - Czarnomorec Odessa I – Grunwald Budziwój 7:2
12:20 - Jutrzenka Bychlew – LKS Nowa Jastrząbka 4:1
12:20 - Korona Beskidu Wawrzka – Sokoliki Stary Sącz 1:1
12:40 - Czarnomorec Odessa II – Igloopol Dębica 0:2
12:40 - Akademia Respect – English Football 2:0
12:40 - Kolejarz Stróże – Sandecja Nowy Sącz 0:3

7 kolejka:

13:00 - LKS Nowa Jastrząbka – Korona Beskidu Wawrzka 2:6
13:00 - Grunwald Budziwój – Jutrzenka Bychlew 0:1
13:00 - Tarnovia Tarnów – Czarnomorec Odessa I 0:1
13:20 - English Football – Kolejarz Stróże 0:3
13:20 - Igloopol Dębica – Akademia Respect 3:2
13:20 - Podbeskidzie Bielsko Biała – Czarnomorec Odessa II 3:1

Sesja popołudniowa: Grupa C

1 kolejka:

14:30 - AP Goal I – UKS Szóstka Jasło 1:1
14:30 - Glinik Gorlice – UKS Pleśna 2:0
14:30 - AP Goal II – AP Goal 2009 0:2

2 kolejka:

15:00 - UKS Pleśna – AP Goal II 2:0
15:00 - UKS Szóstka Jasło – Glinik Gorlice 0:1
15:00 - Kmita Zabierzów – AP Goal I 0:1

3 kolejka:

15:30 - Glinik Gorlice – Kmita Zabierzów 1:3
15:30 - AP Goal II – UKS Szóstka Jasło 1:4
15:30 - AP Goal 2009 – UKS Pleśna 6:1

4 kolejka:

16:00 - UKS Szóstka Jasło – AP Goal 2009 2:0
16:00 - Kmita Zabierzów – AP  Goal II 3:0
16:00 - AP Goal I – Glinik Gorlice 7:0

5 kolejka:

16:30 - AP Goal II – AP Goal I 0:6
16:30 - AP Goal 2009 – Kmita Zabierzów 1:0
16:30 - UKS Pleśna – UKS Szóstka Jasło 1:9

6 kolejka:

17:00 - Kmita Zabierzów – UKS Pleśna 5:0
17:00 - AP Goal I – AP Goal 2009 5:0
17:00 - Glinik Gorlice – AP Goal II 2:0

7 kolejka:

17:30 - AP Goal 2009 – Glinik Gorlice  1:2
17:30 - UKS Pleśna – AP Goal I  1:8
17:30 - UKS Szóstka Jasło – Kmita Zabierzów 4:0

 

Niedziela 17.11.2018r.  - faza finałowa:

II Liga - o miejsca 15-21

ABC5

Iglopol Dębica

A6

Grunwald Budziwój

B6

English Football

C6

UKS Pleśna

A7

LKS Nowa Jastrząbka

B7

Akademia Respect

C7

AP Goal II

1 kolejka:

9:00 - LKS NOWA JASTRZĄBKA – IGLOOPOL DĘBICA 1:2
9:00 - ENGLISH FOOTBALL – AP GOAL II 2:0
9:00 - AKADEMIA RESPECT – UKS PLEŚNA  3:0

2 kolejka:

9:40 - AP GOAL II – AKADEMIA RESPECT  1:3
9:40 - IGLOOPOL DĘBICA – ENGLISH FOOTBALL  3:1
9:40 - GRUNWALD BUDZIWÓJ – LKS NOWA JASTRZĄBKA  1:0

3 kolejka:

10:20 - ENGLISH FOOTBALL – GRUNWALD BUDZIWÓJ  3:0
10:20 - AKADEMIA RESPECT – IGLOOPOL DĘBICA  1:3
10:20 - UKS PLEŚNA – AP GOAL II  0:0

4 kolejka:

11:00 - IGLOOPOL DĘBICA – UKS PLEŚNA  3:0
11:00 - GRUNWALD BUDZIWÓJ – AKADEMIA RESPECT  0:2
11:00 - LKS NOWA JASTRZĄBKA – ENGLISH FOOTBALL  2:1

5 kolejka:

11:40 - AKADEMIA RESPECT – LKS NOWA JASTRZĄBKA  2:2
11:40 - UKS PLEŚNA – GRUNWALD BUDZIWÓJ  1:9
11:40 - AP GOAL II – IGLOOPOL DĘBICA  0:2

6 kolejka:

12:20 - GRUNWALD BUDZIWÓJ – AP GOAL II  1:1
12:20 - LKS NOWA JASTRZĄBKA – UKS PLEŚNA  4:0
12:20 - ENGLISH FOOTBALL – AKADEMIA RESPECT  4:2

7 kolejka:

13:00 - UKS PLEŚNA – ENGLISH FOOTBALL  1:5
13:00 - AP GOAL II – LKS NOWA JASTRZĄBKA 1:1
13:00 - IGLOOPOL DĘBICA – GRUNWALD BUDZIWÓJ  2:3

Kolejność końcowa w II Lidze:

1. Igloopol Dębica
2. English Football
3. Akademia Respect
4. Grunwald Budziwój
5. LKS Nowa Jastrząbka
6. AP Goal II
7. UKS Pleśna

I Liga - o miejsca 8-14

A4

Sokoliki Stary Sącz

B4

Czrnomorec Odessa II

C4

AP Goal 2009

BC5

Kmita Zabierzów

AB5

Korona Beskidu

BC3

Glinik Gorlice

AB3

Akademia Kolejarz Stróże

1 kolejka:

9:20 - SOKOLIKI STARY SĄCZ – KMITA ZABIERZÓW 6:0
9:20 - Glinik Gorlice – AP GOAL 2009  1:0
9:20 - CZRNOMOREC ODESSA II – Korona Beskidu   2:3

2 kolejka:

10:00 - AP GOAL 2009 – CZRNOMOREC ODESSA II   1:1
10:00 - KMITA ZABIERZÓW – Glinik Gorlice   0:2
10:00 - Akademia Kolejarz Stróże – SOKOLIKI STARY SĄCZ   0:4

3 kolejka:

10:40 - Glinik Gorlice – Akademia Kolejarz Stróże   4:1
10:40 - CZRNOMOREC ODESSA II – KMITA ZABIERZÓW   2:0
10:40 - Korona Beskidu – AP GOAL 2009   1:0

4 kolejka:

11:20 - KMITA ZABIERZÓW – Korona Beskidu   0:3
11:20 - Akademia Kolejarz Stróże – CZRNOMOREC ODESSA II   0:5
11:20 - SOKOLIKI STARY SĄCZ – Glinik Gorlice   5:1

5 kolejka:

12:00 - CZRNOMOREC ODESSA II – SOKOLIKI STARY SĄCZ   0:3
12:00 - Korona Beskidu – Akademia Kolejarz Stróże   0:0
12:00 - AP GOAL 2009 – KMITA ZABIERZÓW  0:1

6 kolejka:

12:40 - Akademia Kolejarz Stróże – AP GOAL 2009   2:1
12:40 - SOKOLIKI STARY SĄCZ – Korona Beskidu   2:0
12:40 - Glinik Gorlice – CZRNOMOREC ODESSA II   2:1

7 kolejka:

13:20 - Korona Beskidu – Glinik Gorlice   1:3
13:20 - AP GOAL 2009 – SOKOLIKI STARY SĄCZ   2:2
13:20 - KMITA ZABIERZÓW – Akademia Kolejarz Stróże   2:3

Kolejność końcowa w I Lidze:

1. Sokoliki Stary Sącz
2. Glinik Gorlice
3. Korona Beskidu
4. Czarnomorec Odessa II
5. Akademia Kolejarz
6. AP Goal 2009
7. Kmita Zabierzów

Ekstraklasa - o miejsca 1-7

A1

Czarnomorec Odessa I

A2

Tarnovia Tarnów

B1

Sandecja Nowy Sącz

B2

Podbeskidzie Bielsko Biała

C1

AP Goal I

C2

UKS Szóstka Jasło

ABC3

Jutrzenka Bychlew

1 kolejka:

14:30 - TARNOVIA TARNÓW – JUTRZENKA BYCHLEW 2:0
14:30 - SANDECJA NOWY SĄCZ – UKS SZÓSTKA JASŁO  3:0
14:30 - PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA – AP GOAL I  0:2

2 kolejka:

15:00 - UKS SZÓSTKA JASŁO – PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA  1:1
15:00 - JUTRZENKA BYCHLEW – SANDECJA NOWY SĄCZ  1:2
15:00 - CZARNOMOREC ODESSA I – TARNOVIA TARNÓW  2:1

3 kolejka:

15:30 - SANDECJA NOWY SĄCZ – CZARNOMOREC ODESSA I  1:2
15:30 - PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA – JUTRZENKA BYCHLEW  0:3
15:30 - AP GOAL I – UKS SZÓSTKA JASŁO  5:1

4 kolejka:

16:00 - JUTRZENKA BYCHLEW – AP GOAL I  0:2
16:00 - CZARNOMOREC ODESSA I – PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA  4:1
16:00 - TARNOVIA TARNÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ  0:1

5 kolejka:

16:30 - PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA – TARNOVIA TARNÓW  1:0
16:30 - AP GOAL I – CZARNOMOREC ODESSA I  1:0
16:30 - UKS SZÓSTKA JASŁO – JUTRZENKA BYCHLEW  2:0

6 kolejka:

17:00 - CZARNOMOREC ODESSA I – UKS SZÓSTKA JASŁO  1:0
17:00 - TARNOVIA TARNÓW – AP GOAL I  0:1
17:00 - SANDECJA NOWY SĄCZ – PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA  0:0

7 kolejka:

17:30 - AP GOAL I – SANDECJA NOWY SĄCZ  2:0
17:30 - UKS SZÓSTKA JASŁO – TARNOVIA TARNÓW 1:0
17:30 - JUTRZENKA BYCHLEW – CZARNOMOREC ODESSA I  0:0

Kolejność końcowa w Ekstraklasie:

1. AP Goal - zwycięzca turnieju
2. Czarnomorec Odessa I
3. Sandecja Nowy Sącz
4. UKS Szóstka Jasło
5. Podbeskidzie Bielsko Biała
6. Jutrzenka Bychlew
7. Tarnovia Tarnów

IMG_2221.jpgIMG_2223.jpgIMG_2239.jpgIMG_2294.jpgIMG_2311.jpgIMG_2318.jpgIMG_2322.jpgIMG_2405.jpgIMG_2413.jpgIMG_2418.jpgIMG_2461.jpgIMG_2514.jpgIMG_2578.jpgIMG_2620.jpgIMG_2636.jpgIMG_2662.jpgIMG_2666.jpgIMG_2669.jpgIMG_2673.jpgIMG_2694.jpgIMG_2716.jpgIMG_2724.jpgIMG_2744.jpgIMG_2772.jpgIMG_2791.jpgIMG_2805.jpgIMG_2855.jpgIMG_2865.jpgIMG_2872.jpgIMG_2875.jpgIMG_2878.jpgIMG_2881.jpgIMG_2883.jpgIMG_2887.jpgIMG_2893.jpgIMG_2897.jpgIMG_2905.jpgIMG_2908.jpgIMG_2911.jpgIMG_2917.jpgIMG_2926.jpgIMG_2928.jpgIMG_2929.jpgIMG_2932.jpgIMG_2935.jpgIMG_2946.jpgIMG_2957.jpgIMG_2959.jpgIMG_2969.jpgIMG_2971.jpgIMG_2983.jpgIMG_2991.jpgIMG_3007.jpgIMG_3018.jpgIMG_3022.jpgIMG_3032.jpgIMG_3037.jpgIMG_3041.jpgIMG_3053.jpgIMG_3062.jpgIMG_3063.jpgIMG_3068.jpgIMG_3069.jpgIMG_3075.jpgIMG_3080.jpgIMG_3081.jpgIMG_3086.jpgIMG_3090.jpgIMG_3093.jpgIMG_3097.jpgIMG_3100.jpgIMG_3107.jpgIMG_3113.jpgIMG_3116.jpgIMG_3124.jpgIMG_3127.jpgIMG_3130.jpgIMG_3135.jpgIMG_3144.jpgIMG_3151.jpgIMG_3155.jpgIMG_3168.jpgIMG_3171.jpgIMG_3175.jpgIMG_3177.jpgIMG_3179.jpgIMG_3187.jpgIMG_3194.jpgIMG_3201.jpgIMG_3205.jpgIMG_3212.jpgIMG_3215.jpg