Turniej Niepodległości U-15 PLAN, WYNIKI, ZDJĘCIA

Turniej Niepodległości
Szalowa Sport Arena – 9/10/11.11.2018r.
 Miejsce: Pełnowymiarowe boisko kryte halą pneumatyczną w Szalowa Sport Arena
Kategoria: Trampkarz – Rocznik 2004/2005 i młodsi

12 drużyn / 2 grupy A i B  po 6 drużyn / 5 kolejek po 3 mecze w kolejce / 30 meczy w Grupie A i Grupie B / 10 meczy w fazie finałowej / 40 meczy w sumie / wymiary boiska 105m. x 68m. / mecze po 35 minut / 

GRUPA A

GRUPA B

Akademia Respect

SS Champions Kijów

Unia Tarnów

Polonia Warszawa

Hutnik Kraków

Ursus Warszawa

Znicz Pruszków

Wisła Kraków

Górnik Zabrze

Borek Kraków (zwycięzca eliminacji)

SMS Mielec

Wisła Czarny Dunajec

Plan rozgrywek:
Piątek 09.11.2018r. 10:00 – 18:00 – Grupa A – start: 10:00,Grupa B – start: 14:00.  

10:00

Grupa A

Kolejka 1

Akademia Respect

-

Unia Tarnów

1:1

10:40

Grupa A

Kolejka 1

Górnik Zabrze

-

Hutnik Kraków

0:1

11:20

Grupa A

Kolejka 1

Znicz Pruszków

-

SMS Mielec

0:2 

12:00

Grupa A

Kolejka 2

Unia Tarnów

-

Górnik Zabrze

1:1 

12:40

Grupa A

Kolejka 2

Akademia Respect

-

SMS Mielec

0:4

13:20

Grupa A

Kolejka 2

Hutnik Kraków

-

Znicz Pruszków

0:3

14:00

Grupa B

Kolejka 1

SS Champion Kijów

-

Polonia Warszawa

0:0

14:40

Grupa B

Kolejka 1

Borek Kraków

-

Ursus Warszawa

0:1

15:20

Grupa B

Kolejka 1

Wisła Kraków

-

Wisła Czarny Dunajec

1:0

16:00

Grupa B

Kolejka 2

Polonia Warszawa

-

Borek Kraków

1:0

16:40

Grupa B

Kolejka 2

SS Champion Kijów

-

Wisła Czarny Dunajec

3:0

17:20

Grupa B

Kolejka 2

Ursus Warszawa

-

Wisła Kraków

1:0

18:00 Ceremonia otwarcia turnieju

 

Sobota 10.11.2018r. 8:40 – 20:40 – Grupa A – start: 8:40, Grupa B – start: 14:40.  

8:40

Grupa A

Kolejka 3

Unia Tarnów

-

UKS SMS Mielec

0:2

9:20

Grupa A

Kolejka 3

Znicz Pruszków

-

Górnik Zabrze

1:0

10:00

Grupa A

Kolejka 3

Hutnik Kraków

-

Akademia Respect

0:1

10:40

Grupa A

Kolejka 4

Górnik Zabrze

-

UKS SMS Mielec

0:0

11:20

Grupa A

Kolejka 4

Akademia Respect

-

Znicz Pruszków

0:4

12:00

Grupa A

Kolejka 4

Unia Tarnów

-

Hutnik Kraków

0:2

12:40

Grupa A

Kolejka 5

Górnik Zabrze

-

Akademia Respect

2:0

13:20

Grupa A

Kolejka 5

Hutnik Kraków

-

UKS SMS Mielec

0:2

14:00

Grupa A

Kolejka 5

Znicz Pruszków

-

Unia Tarnów

2:1

14:40

Grupa B

Kolejka 3

Polonia Warszawa

-

Wisła Czarny Dunajec

4:0 

15:20

Grupa B

Kolejka 3

Wisła Kraków

-

Borek Kraków

2:0

16:00

Grupa B

Kolejka 3

Ursus Warszawa

-

SS Champion Kijów

0:1 

16:40

Grupa B

Kolejka 4

Borek Kraków

-

Wisła Czarny Dunajec

0:2

17:20

Grupa B

Kolejka 4

SS Champion Kijów

-

Wisła Kraków

2:0

18:00

Grupa B

Kolejka 4

Polonia Warszawa

-

Ursus Warszawa

0:0

18:40

Grupa B

Kolejka 5

Borek Kraków

-

SS Champion Kijów

0:2

19:20

Grupa B

Kolejka 5

Ursus Warszawa

-

Wisła Czarny Dunajec

2:0

20:00

Grupa B

Kolejka 5

Wisła Kraków

-

Polonia Warszawa

0:3

Tabela: GRUPA A:

1. UKS SMS Mielec – 13 pkt. Bramki: 10-0
2. Znicz Pruszków – 12 pkt. Bramki: 10-3
3. Hutnik Kraków – 6 pkt. Bramki: 3-6
4. Górnik Zabrze – 5 pkt. Bramki: 3-3
5. Akademia Respect – 4 pkt. Bramki: 2-11
6. Unia Tarnów – 2 pkt. Bramki: 3:8

Tabela: GRUPA B:

1. SS Champion Kijów – 13 pkt. Bramki: 8-0
2. Polonia Warszawa – 11pkt. Bramki: 8-0
3. Ursus Warszawa – 10 pkt. Bramki: 3-1
4. Wisła Kraków – 6pkt. Bramki: 3-6
5. Wisła Czarny Dunajec 3pkt. - Bramki: 3-9
6. Borek Kraków – 2pkt. Bramki: 0:9

Niedziela 11.11.2018r. 8:40 – 19:30

8:40

Mecz o miejsca 9-12

A5 – B6

 Akademia Respect

-

Borek Kraków

0:0 k.6:5

9:20

Mecz o miejsca 9-12

A6 – B5

Unia Tarnów 

-

Wisła Czarny Dunajec

 1:1 k:2:3

10:00

Ćwierćfinał 1

A1 – B4

UKS SMS Mielec 

-

Wisła Kraków

2:0 

10:40

Ćwierćfinał 2

A3 – B2

Borek Kraków

-

Polonia Warszawa

0:0 k.3:4

11:20

Ćwierćfinał 3

A2 – B3

 Znicz Pruszków

-

Ursus Warszawa

1:0 

12:00

Ćwierćfinał 4

A4 – B1

Górnik Zabrze 

-

SS Champion Kijów

0:0 (k.4:5)

12:40

Mecz o miejsce 11

 

 Unia Tarnów 

-

Borek Kraków 

 1:0

13:20

Mecz o miejsce 9

 

 Akademia Respect 

-

Wisła Czarny Dunajec 

2:1 

14:00

Mecz o miejsca 5-8

Ć1 – Ć2

Wisła Kraków 

-

 Hutnik Kraków

0:2 

14:40

Mecz o miejsca 5-8

Ć3 – Ć4

Ursus Warszawa 

-

Górnik Zabrze 

 1:1 (k. 2:3)

15:20

Półfinał 1

Ć1 – Ć2

UKS SMS Stal Mielec 

-

Polonia Warszawa 

1:1 (k. 4:3) 

16:00

Półfinał 2

Ć3 – Ć4

Znicz Pruszków 

-

SS Champion Kijów 

 1:0

16:40

Mecz o miejsce 7

 

Wisła Kraków 

 

Ursus Warszawa

0:0

17:20

Mecz o miejsce 5

 

 Hutnik Kraków

 

Górnik Zabrze 

0:4

18:00

Mecz o 3 miejsce

 

 SS Champion Kijów 

 

Polonia Warszawa 

0:0 (k.2:0)

18:40

Finał

 

 Znicz Pruszków 

 

UKS SMS Stal Mielec  

0:1

19:20

Ceremonia

 

 

 

 

 

Zdjęcia:

IMG_0410.jpgIMG_0418.jpgIMG_0421.jpgIMG_0425.jpgIMG_0431.jpgIMG_0439.jpgIMG_0443.jpgIMG_0446.jpgIMG_0451.jpgIMG_0455.jpgIMG_0475.jpgIMG_0482.jpgIMG_0499.jpgIMG_0509.jpgIMG_0513.jpgIMG_0517.jpgIMG_0523.jpgIMG_0526.jpgIMG_0531.jpgIMG_0547.jpgIMG_0557.jpgIMG_0559.jpgIMG_0564.jpgIMG_0565.jpgIMG_0573.jpgIMG_0575.jpgIMG_0587.jpgIMG_0592.jpgIMG_0597.jpgIMG_0605.jpgIMG_0611.jpgIMG_0641.jpgIMG_0647.jpgIMG_0650.jpgIMG_0652.jpgIMG_0667.jpgIMG_0685.jpgIMG_0699.jpgIMG_0712.jpgIMG_0713.jpgIMG_0715.jpgIMG_0719.jpgIMG_0724.jpgIMG_0732.jpgIMG_0740.jpgIMG_0755.jpgIMG_0763.jpgIMG_0766.jpgIMG_0770.jpgIMG_0771.jpgIMG_0782.jpgIMG_0788.jpgIMG_0795.jpgIMG_0799.jpgIMG_0805.jpgIMG_0808.jpgIMG_0815.jpgIMG_0818.jpgIMG_0823.jpgIMG_0828.jpgIMG_0837.jpgIMG_0855.jpgIMG_0856.jpgIMG_0873.jpgIMG_0875.jpgIMG_0879.jpgIMG_0887.jpgIMG_0894.jpgIMG_0898.jpgIMG_0904.jpgIMG_0910.jpgIMG_0916.jpgIMG_0919.jpgIMG_0922.jpgIMG_0929.jpgIMG_0939.jpgIMG_0949.jpgIMG_0956.jpgIMG_0966.jpgIMG_0970.jpgIMG_0979.jpgIMG_0982.jpgIMG_0986.jpgIMG_0993.jpgIMG_0998.jpgIMG_1009.jpgIMG_1016.jpgIMG_1019.jpgIMG_1024.jpgIMG_1027.jpgIMG_1036.jpgIMG_1038.jpgIMG_1047.jpgIMG_1049.jpgIMG_1052.jpgIMG_1058.jpgIMG_1064.jpgIMG_1078.jpgIMG_1082.jpgIMG_1087.jpgIMG_1094.jpgIMG_1096.jpgIMG_1102.jpgIMG_1107.jpgIMG_1115.jpgIMG_1122.jpgIMG_1141.jpgIMG_1146.jpgIMG_9124.jpgIMG_9125.jpgIMG_9128.jpgIMG_9132.jpgIMG_9137.jpgIMG_9139.jpgIMG_9142.jpgIMG_9143.jpgIMG_9147.jpgIMG_9163.jpgIMG_9167.jpgIMG_9170.jpgIMG_9174.jpgIMG_9181.jpgIMG_9183.jpgIMG_9185.jpgIMG_9191.jpgIMG_9194.jpgIMG_9196.jpgIMG_9200.jpgIMG_9211.jpgIMG_9214.jpgIMG_9216.jpgIMG_9232.jpgIMG_9240.jpgIMG_9252.jpgIMG_9309.jpgIMG_9313.jpgIMG_9345.jpgIMG_9357.jpgIMG_9364.jpgIMG_9368.jpgIMG_9371.jpgIMG_9373.jpgIMG_9374.jpgIMG_9396.jpgIMG_9400.jpgIMG_9404.jpgIMG_9405.jpgIMG_9415.jpgIMG_9416.jpgIMG_9423.jpgIMG_9428.jpgIMG_9434.jpgIMG_9446.jpgIMG_9454.jpgIMG_9460.jpgIMG_9463.jpgIMG_9467.jpgIMG_9473.jpgIMG_9475.jpgIMG_9476.jpgIMG_9479.jpgIMG_9482.jpgIMG_9486.jpgIMG_9489.jpgIMG_9491.jpgIMG_9495.jpgIMG_9497.jpgIMG_9506.jpgIMG_9512.jpgIMG_9513.jpgIMG_9524.jpgIMG_9544.jpgIMG_9554.jpgIMG_9559.jpgIMG_9563.jpgIMG_9574.jpgIMG_9582.jpgIMG_9584.jpgIMG_9587.jpgIMG_9588.jpgIMG_9596.jpgIMG_9604.jpgIMG_9613.jpgIMG_9620.jpgIMG_9622.jpgIMG_9625.jpgIMG_9634.jpgIMG_9644.jpgIMG_9657.jpgIMG_9660.jpgIMG_9661.jpgIMG_9669.jpgIMG_9671.jpgIMG_9673.jpgIMG_9685.jpgIMG_9694.jpgIMG_9712.jpgIMG_9727.jpgIMG_9730.jpgIMG_9737.jpgIMG_9743.jpgIMG_9745.jpgIMG_9748.jpgIMG_9753.jpgIMG_9758.jpgIMG_9775.jpgIMG_9777.jpgIMG_9780.jpgIMG_9789.jpgIMG_9797.jpgIMG_9817.jpgIMG_9824.jpgIMG_9839.jpgIMG_9853.jpgIMG_9868.jpgIMG_9885.jpgIMG_9888.jpgIMG_9891.jpgIMG_9901.jpgIMG_9914.jpgIMG_9985.jpgIMG_9988.jpgIMG_9992.jpgIMG_9999.jpgZIMG_0004.jpgZIMG_0008.jpgZIMG_0014.jpgZIMG_0026.jpgZIMG_0033.jpgZIMG_0035.jpgZIMG_0039.jpgZIMG_0048.jpgZIMG_0054.jpgZIMG_0058.jpgZIMG_0066.jpgZIMG_0073.jpgZIMG_0080.jpgZIMG_0086.jpgZIMG_0088.jpgZIMG_0089.jpgZIMG_0091.jpgZIMG_0093.jpgZIMG_0095.jpgZIMG_0097.jpgZIMG_0100.jpgZIMG_0112.jpgZIMG_0114.jpgZIMG_0117.jpgZIMG_0119.jpgZIMG_0136.jpgZIMG_0138.jpgZIMG_0144.jpgZIMG_0147.jpgZIMG_0151.jpgZIMG_0155.jpgZIMG_0162.jpgZIMG_0167.jpgZIMG_0174.jpgZIMG_0179.jpgZIMG_0184.jpgZIMG_0185.jpgZIMG_0193.jpgZIMG_0196.jpg