Oferta: Ośrodek Szalowa Sport Arena

Obiekt hotelowo - rekreacyjny / Pokoje / Restauracja / Sala audiowizualna

Kompleks sportowo - rekreacyjny Szalowa Sport Arena położony jest w wyjątkowym miejscu na terenie północnej części Beskidu Niskiego, granicząc z Pogórzem Ciężkowickim,          w malowniczej miejscowości Szalowa. Ośrodek znajduje się w województwie małopolskim,
w powiecie gorlickim, na terenie gminy Łużna, u stóp Maślanej Góry. Jeśli szukacie miejsca na spokojny wypoczynek, z dala od dużego ruchu i zgiełku jest to idealne miejsce. Oferujemy ośrodek sportowo - szkoleniowy wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w tym m.in. obiekt hotelowo - rekreacyjny z zapleczem noclegowym, szatniowym i odnowy biologicznej oraz pełnowymiarowego boiska piłkarskiego o wymiarach 68,0m. x 105,0m. krytego halą pneumatyczną o wymiarach 75,0m. x 111,0m.

Priorytetowo traktujemy wysoką jakość oferowanych przez nas usług. W atrakcyjnych cenach tworzymy komfortowe warunki w miłej atmosferze, zarówno do wypoczynku jak i aktywnego spędzenia czasu. Ceniąc bliski kontakt z naszymi gośćmi zależy nam na stworzeniu im przyjaznej atmosfery czego dopełnieniem jest tradycyjna, domowa kuchnia. 

Oferujemy 70 miejsc noclegowych, w dwu oraz czteroosobowych pokojach o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje są umeblowane oraz wyposażone są w łazienkę z prysznicem i telewizor. Mając na względzie potrzeby sympatyków sportu zapewniamy dostęp do najpopularniejszych telewizyjnych kanałów sportowych w tym do programów kodowanych. W całym hotelu dostępna jest bezprzewodowa sieć WiFi. 

Do dyspozycji gości dostępna jest klimatyzowana sala konferencyjna o pojemności do 100 osób. Wyposażona w sprzęt audiowizualny oraz dostęp do internetu, idealnie sprawdzi się podczas organizacji konferencji, szkoleń innych imprez okolicznościowych. 

Tradycyjna domowa kuchnia jest wizytówką hotelowej restauracji. Pojemna, funkcjonalna sala oraz nowocześnie wyposażona kuchnia, z miłą i profesjonalną obsługą sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających. Dla indywidualnych potrzeb istnieje możliwość dostosowania menu. Restauracja jest ogólnodostępna, nie tylko dla gości hotelowych. Serdecznie zapraszamy!

Szalowa Sport Arena zadbała również o odnowę biologiczną. Na terenie hotelu znajduje się gabinet masażu, sala fitness, sauna fińska oraz szatnie z natryskami. Ponadto budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość skorzystania z pralni hotelowej. 

Pozostałe atrakcje czekające na naszych gości to między innymi: stoły wraz ze sprzętem do tenisa stołowego, piłkarzyki dostępne w pokojach do zabaw oraz konsola PlayStation 4 na projektorze multimedialnym.

Galeria zdjęć:

a008.jpga009.jpga6.jpga7.jpga9.jpgb1.jpgb2.jpgb3.jpgb4.jpgb5.jpglazienka_pokojowa_szalowa_sport_arena.jpgsala_audiowizualna_szalowa_sport_arena.jpgz12.jpgzz10.jpgzz11.jpg