Oferta: Hala pneumatuczna

Baza sportowa / Hala pneumatyczna / Balon / Sprzęt sportowy

Obecnie Szalowa Sport Arena pochwalić się może pełnowymiarowym boiskiem o wymiarach 68,0m. x 105,0m, kryte w całości halą pneumatyczną tzw. balonem, które na początku roku 2018 powstało jako trzeci tego typu obiekt w Polsce, prawdopodobnie największy w naszym kraju.

Nasz ośrodek to komfortowy kompleks sportowy, idealny do organizacji obozów sportowych i szkoleniowych, piłkarskich meczów oficjalnych i towarzyskich, turniejów. Ponadto na terenie hali pneumatycznej istnieje możliwość zorganizowania koncertów oraz innych imprez okolicznościowych. Obiekt ma dostęp dostęp do komfortowych szatni z natryskami oraz pomieszczeń odnowy biologicznej. Na stałym wyposażeniu znajduje się 12 atestowanych bramek, w tym dwie o wymiarach 7,32m. x 2,44m., dwie o wymiarach 3,0m. x 1,55m. oraz 8 o wymiarach 5,0m x 2,0m. Dodatkowo istnieje możliwość udostępnienia sprzętu sportowego do przeprowadzenia treningów, turniejów i innych imprez sportowych. Kompleks jest siedzibą Piłkarskiej Akademii Respect, w której na co dzień korzystają okoliczne dzieci i młodzież. Do dyspozycji osób korzystających z obiektu dostępnych jest wiele miejsc postojowych.

Galeria zdjęć:

balon_w_nocy.jpghala_pneumatyczna_wewnatrz1.jpghala_pneumatyczna_wewnatrz2.jpghala_pneumatyczna_wewnatrz3.jpgigiwlka.jpg